Stranica: 1606/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 22:22
Postao/la habuba
Ja sam ubjedjen da bi Masic dao dupli broj golova do sada da ima cestitog veznjaka iza sebe i bar jedno krilo koje zna svaku 3 loptu da ubaci u kazneni prostor. Odlicno on igra s kakvom podrskom raspolaze. I ja sam siguran da moze konkurisati za mjesto u PL ekipi.
Sada za vikend otresti Jedinstvo 2:0 i onda u Vitez po sva tri boda ponovo. Treba ovo privesti kraju sto prije da se i strucni stab i uprava presaltaju odmah na pripremu za slijedecu sezonu. Treba ubost 10 kvalitetnih igraca da igraju za neku primjerenu platu

.
Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 22:37
Postao/la Truhlo
Avenija je napisao/la: ↑21 tra 2026, 19:07
Možda se posjeta trostruko i smanjila zato što je za sve izgleda ova liga završena.
Ma jašta je, baš sam skeptičan za subotu. Milja ulaznica, puna čaršija i kembridž rutonja

Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 22:46
Postao/la Crkvice88
Truhlo je napisao/la: ↑21 tra 2026, 22:37
Avenija je napisao/la: ↑21 tra 2026, 19:07
Možda se posjeta trostruko i smanjila zato što je za sve izgleda ova liga završena.
Ma jašta je, baš sam skeptičan za subotu. Milja ulaznica, puna čaršija i kembridž rutonja
Najveci problem je koncert ace pejovica u areni. Odbi minimalno 2 3 hiljade ljudi sto su planirali doc
Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 23:01
Postao/la Truhlo
Crkvice88 je napisao/la: ↑21 tra 2026, 22:46
Truhlo je napisao/la: ↑21 tra 2026, 22:37
Avenija je napisao/la: ↑21 tra 2026, 19:07
Možda se posjeta trostruko i smanjila zato što je za sve izgleda ova liga završena.
Ma jašta je, baš sam skeptičan za subotu. Milja ulaznica, puna čaršija i kembridž rutonja
Najveci problem je koncert ace pejovica u areni. Odbi minimalno 2 3 hiljade ljudi sto su planirali doc
Ma nije brate znamo svi kakvi smo, nećemo se lagati

Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 23:18
Postao/la Luis Nazario da Lima
Eugen je napisao/la: ↑21 tra 2026, 17:00
Ludi ste ako mislite da ce klub otpustiti i dovesti 15 igraca, napisao sam gore ko bi mogao biti u rotaciji, ko prati Premijer ligu zna o cemu govorim. Horic je bolji od pola stopera u Premijer ligi, samo sto on ne moze svaku igrati utakmicu, a on dok se god dobro osjeca, ima veliki uticaj na ekipu i atmosferu u klubu potreban je na terenu, ako misli drugacije tu mu je pozicija sportskog direktora koju svakako obnasa iz sjene. Od igraca iz juniorske ekipe, mozda do kraja sezone u par utakmica sansu dati Sehicu, Huzjerovicu i Krehmicu. Naredne sezone u Premijer ligi imamo selekcije od pionira do seniora, sve se u klubu mora podici na visi nivo, pred nama svima je puno posla i samo zajedno mozemo napraviti nesto, a to je opstanak u Premijer ligi za seniore i juniore uz promociju 2 mlada igraca u prvom timu, te inaguraciju 2 juniora u reprezentaciju isto tako u kadetima i pionirima najmanje po jednog reprezentativca, sto treba da bude strateski cilj i naredne sezone.
Jel to brate postoji neko pravilo kad seniori igraju PL da i sve ostale selekcije automatski igraju, il te nisam dobro skontao, stvarno ne znam.
Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 23:26
Postao/la Zamorano
Delirijum1988 je napisao/la: ↑21 tra 2026, 22:07
Brotherze je napisao/la: ↑21 tra 2026, 21:54
Jaled7 je napisao/la: ↑21 tra 2026, 21:41
Čuo nas je izgleda,dade evo brzinski dva gola
Imao je on u kupu dobrih partija ali i bez golova on radi ogroman posao u napadu i otvara prostor brzim krilima.
Velez u odnosu na mnoge dr pametno radi, dovodi ove igrace otpisane u dr ekipama i kod njih onda proigraju, a I ove iz nize lige ubodu cesto.
Al' pazi samo kakve je lopte dobio kod sve tri gola. Kod nas napadac ne dobije za citavu sezonu ovakvih lopti kao sto je on veceras. I onda onaj kaze Maske izvodi kornere jer ne zna igrat glavom...
Jok eto zna Maske igrat glavom,nadavao se golova i golova!
Pa sto Vardo ne dijeli takve lopte ko ovi iz Veleza on je veznjak pa da Maske svaku daje po tri gola. Dobijat ce malo morgen ista od veznjaka klase i tipa Varde! Sad treba me neko ubjedjivat da je neko dobar u necemu sto vidim da nije,pored svojih ociju ja cu eto vjerovat vasim rijecima. Zna Maske igrat glavom dao 1 gol u zivotu za Čelik glavom

E svasta!!!
Ovaj veznog igraca igra 0 golova 0 asistencija i ko eto on je dobar veznjak

Takav ucinak,statistiku i doprinos i ja imam za tim jos nisam igro ni jednu tekmu!
Re: NK Čelik
Postano: 21 tra 2026, 23:47
Postao/la Redbull
Luis Nazario da Lima je napisao/la: ↑21 tra 2026, 23:18
Eugen je napisao/la: ↑21 tra 2026, 17:00
Ludi ste ako mislite da ce klub otpustiti i dovesti 15 igraca, napisao sam gore ko bi mogao biti u rotaciji, ko prati Premijer ligu zna o cemu govorim. Horic je bolji od pola stopera u Premijer ligi, samo sto on ne moze svaku igrati utakmicu, a on dok se god dobro osjeca, ima veliki uticaj na ekipu i atmosferu u klubu potreban je na terenu, ako misli drugacije tu mu je pozicija sportskog direktora koju svakako obnasa iz sjene. Od igraca iz juniorske ekipe, mozda do kraja sezone u par utakmica sansu dati Sehicu, Huzjerovicu i Krehmicu. Naredne sezone u Premijer ligi imamo selekcije od pionira do seniora, sve se u klubu mora podici na visi nivo, pred nama svima je puno posla i samo zajedno mozemo napraviti nesto, a to je opstanak u Premijer ligi za seniore i juniore uz promociju 2 mlada igraca u prvom timu, te inaguraciju 2 juniora u reprezentaciju isto tako u kadetima i pionirima najmanje po jednog reprezentativca, sto treba da bude strateski cilj i naredne sezone.
Jel to brate postoji neko pravilo kad seniori igraju PL da i sve ostale selekcije automatski igraju, il te nisam dobro skontao, stvarno ne znam.
Da, osim juniora.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 00:08
Postao/la phillies
Pa ne moze Maske sam sebi na glavu nabacivati
Masic je sa svojih 11 golova i 3 (mada mu ja racunam jos dvije - dakle 5

) asistencije, statisticki nas najbolji igrac, i ako on nema mjesta da ostane, onda nema niko.
Dalje, mi trenutno nemamo u sredini igraca koji ce prema Masicu pruziti zadnji pas, izbaciti ga u prostor i stvoriti mu sansu da izadje 1 na 1 sa golmanom (kao sto je to uradio Telalovic u prvom kolu protiv Travnika, kao sto je Masic asistirao Babicu sad u Olovu). Mozda je to trebao biti Jenjic, ali on to nije pokazao da je kadar uciniti.
Dalje, nama lijevo krilo igra igrac koji je centralni napadac po vokaciji i ocito se ne snalazi najbolje na toj poziciji. Nesto slicno je uradjeno i sa Ahmetspahicem i momak se nije nikako snasao (mada je on imao jos manjkavosti u igri, ali i ovoga je bilo).
Dalje, desno krilo Sero je dobar igrac, ali vise mi je igrac koji ce prije probati sam sa krila uci u kazneni prostor i sutirati, nego "zavrtati" loptu u 16-erac gadjajuci Masica tamo. Alternativa - Sivac jako je nekonzistentan sa centarsutevima, tako da to necu ni brojati
Kad se ovako gledaju stvari, dobro smo mi i dali golova kakvi su nam igraci

Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 06:23
Postao/la Kontras'88
Mašić je igračina, samo nema sa kime igrat.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 06:30
Postao/la Zamorano
phillies je napisao/la: ↑22 tra 2026, 00:08
Pa ne moze Maske sam sebi na glavu nabacivati
Masic je sa svojih 11 golova i 3 (mada mu ja racunam jos dvije - dakle 5

) asistencije, statisticki nas najbolji igrac, i ako on nema mjesta da ostane, onda nema niko.
Dalje, mi trenutno nemamo u sredini igraca koji ce prema Masicu pruziti zadnji pas, izbaciti ga u prostor i stvoriti mu sansu da izadje 1 na 1 sa golmanom (kao sto je to uradio Telalovic u prvom kolu protiv Travnika, kao sto je Masic asistirao Babicu sad u Olovu). Mozda je to trebao biti Jenjic, ali on to nije pokazao da je kadar uciniti.
Dalje, nama lijevo krilo igra igrac koji je centralni napadac po vokaciji i ocito se ne snalazi najbolje na toj poziciji. Nesto slicno je uradjeno i sa Ahmetspahicem i momak se nije nikako snasao (mada je on imao jos manjkavosti u igri, ali i ovoga je bilo).
Dalje, desno krilo Sero je dobar igrac, ali vise mi je igrac koji ce prije probati sam sa krila uci u kazneni prostor i sutirati, nego "zavrtati" loptu u 16-erac gadjajuci Masica tamo. Alternativa - Sivac jako je nekonzistentan sa centarsutevima, tako da to necu ni brojati
Kad se ovako gledaju stvari, dobro smo mi i dali golova kakvi su nam igraci
Ma Masicu svaka cast na igri,borbenosti,znanju,zalaganju al brate ako si dao jedan gol glavom sad me neko ubjedjuje da je sjajan u skok igri a nije!
Isto Sivac u odbrani na beku dobar igrac,borac,zna se snaci al prodor i centarsut momak apsolutno ne zna.Ne zna moze trenirat jos 100 godina centarsuteve djaba mu,sa 25 godina to te ne ide nece te ici dok si ziv.I sad mi treba neko doci i objasnjavat kako je Sivac sjajan u prodoru i centarsutu u 16 metara a vidim da nije.
Al za ovu ligu ovi se igraci i mogu istrpiti al za nesto vise morat ce se tim vise nadogradjivat kvalitetnim pojacanjima.
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 10:21
Postao/la Rob88
Pobjeda protiv jedinstva pred oko 3000 navijaca i ovjera prvog mjesta. Najbolji primjer je kosarka dubai kad je igrao bit je bio hajp nafuravanje nista a doslo 6000+ sto je dokaz da ljudi gledaju samo nesto atravtivno . Moze klub 15 000 ulaznica podijelitibal nece doci ljudi takva smo sredina. Bitno je da imamo nasu bazu pa femo se siriti aBd
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 11:11
Postao/la laudrup
Očekivanja anketa
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 12:23
Postao/la Redbull
laudrup je napisao/la: ↑22 tra 2026, 11:11
Očekivanja anketa
Koji dusman ce kliknuti na x ili 2
Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 12:50
Postao/la strucnjak9
Sljedeca anketa: u kojem kolu cemo matematicki obezbjediti titulu i promociju u PL
Moja ocekivanja da bi to moglo biti protiv Toska, gdje se nadam da cemo otici na +13 Jedinstvu

Re: NK Čelik
Postano: 22 tra 2026, 13:08
Postao/la Kontras'88
Zamorano je napisao/la: ↑22 tra 2026, 06:30
phillies je napisao/la: ↑22 tra 2026, 00:08
Pa ne moze Maske sam sebi na glavu nabacivati
Masic je sa svojih 11 golova i 3 (mada mu ja racunam jos dvije - dakle 5

) asistencije, statisticki nas najbolji igrac, i ako on nema mjesta da ostane, onda nema niko.
Dalje, mi trenutno nemamo u sredini igraca koji ce prema Masicu pruziti zadnji pas, izbaciti ga u prostor i stvoriti mu sansu da izadje 1 na 1 sa golmanom (kao sto je to uradio Telalovic u prvom kolu protiv Travnika, kao sto je Masic asistirao Babicu sad u Olovu). Mozda je to trebao biti Jenjic, ali on to nije pokazao da je kadar uciniti.
Dalje, nama lijevo krilo igra igrac koji je centralni napadac po vokaciji i ocito se ne snalazi najbolje na toj poziciji. Nesto slicno je uradjeno i sa Ahmetspahicem i momak se nije nikako snasao (mada je on imao jos manjkavosti u igri, ali i ovoga je bilo).
Dalje, desno krilo Sero je dobar igrac, ali vise mi je igrac koji ce prije probati sam sa krila uci u kazneni prostor i sutirati, nego "zavrtati" loptu u 16-erac gadjajuci Masica tamo. Alternativa - Sivac jako je nekonzistentan sa centarsutevima, tako da to necu ni brojati
Kad se ovako gledaju stvari, dobro smo mi i dali golova kakvi su nam igraci
Ma Masicu svaka cast na igri,borbenosti,znanju,zalaganju al brate ako si dao jedan gol glavom sad me neko ubjedjuje da je sjajan u skok igri a nije!
Isto Sivac u odbrani na beku dobar igrac,borac,zna se snaci al prodor i centarsut momak apsolutno ne zna.Ne zna moze trenirat jos 100 godina centarsuteve djaba mu,sa 25 godina to te ne ide nece te ici dok si ziv.I sad mi treba neko doci i objasnjavat kako je Sivac sjajan u prodoru i centarsutu u 16 metara a vidim da nije.
Al za ovu ligu ovi se igraci i mogu istrpiti al za nesto vise morat ce se tim vise nadogradjivat kvalitetnim pojacanjima.
Upravu si ti, al malo je kontradiktorno u vezi Mašića i Sivca to što si spomenuo.
Mašić ne može dat gol glavom ako mu je nema ko nacrtat na glavu, Sivac to ne zna, a realno ni ostatak ekipe.
Ne kažem da je Mašić Džeko što se tice glave, al realno nije se mogao ni pokazati sa ovima.