Stranica: 1594/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 13:44
Postao/la Crkvice88
Bufon je napisao/la: ↑19 tra 2026, 11:32
Nadam se da cu vidjeti Šutkovica i Kinga umjesto Sijamije barem jedno poluvrijeme!
Sutkovic je prvi golman danas

Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 14:16
Postao/la prisonbreak
Crkvice88 je napisao/la: ↑19 tra 2026, 13:44
Bufon je napisao/la: ↑19 tra 2026, 11:32
Nadam se da cu vidjeti Šutkovica i Kinga umjesto Sijamije barem jedno poluvrijeme!
Sutkovic je prvi golman danas
Dobra vijest.
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 15:01
Postao/la Ali45
Imal prijenos danas?
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 15:04
Postao/la bartoli
Ali45 je napisao/la: ↑19 tra 2026, 15:01
Imal prijenos danas?
MYTV
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 16:14
Postao/la disara
Hoce li biti kakav link, ako neko zna? Kao i dosad sto je bilo pod nekom drugom utakmicom na bh liga?
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 16:20
Postao/la R0b
Ako neko bude htjeo, stream utakmice će ići na playeru sa integrisanim linkom MYTV.Player je portabilan a jedini uslov je da vam Windows gura 64bit.
Kod: Označi sve
https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZRm3vZMmLPrfQwK7b27paR8lQX14CAPAnk
Ili, ako je nekom mrsko preko playera gledat

na ovom paru je utakmica
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:21
Postao/la Brotherze
Kod nas napadac sve prekide izvodi, a plus visok 190 cm, zar nema niko od ovih ostalih da zna ubacit loptu hehe.
Dobro je, brzo smo se vratili nakon gola. Oni prilike traze iz kontri i nakon nasih gresaka uglavnom.
Sero opet glup zuti dobio i sad strahovat do kraja da ne fasuje drugi.
Evo polomise Seru, igraju bas grubo sumari.
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:43
Postao/la R0B1J4SH
Ma zgazili smo ih skroz na skroz ne znaju ni oni kako drže x.
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:45
Postao/la R0B1J4SH
E moja majko
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:46
Postao/la prisonbreak
Babic, Babic.. Smijesno.
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:48
Postao/la Redbull
Imali smo dvije 100% sanse, koje su se morale iskoristiti. Zato sada stoji 2-1
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:49
Postao/la Rob88
A koja komedija. Zenicka djeca nek niko ne pise ovaj babic je promasaj teski, ovaj golman dva njegov gola. Nadam se kad udemo da ce samo 4 igraca ostati ovi se sve zahvaliti.Sreca pa su ostali svi losi
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:49
Postao/la prisonbreak
Ne zna se koji je gori, hadalj Jenjic ili Babic, onaj pas u 43 minuti Babica kaze da od njega nikad nece biti igraca
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:50
Postao/la PatrickBateman
Umjesto 1-3 mi gubimo 2-1. Nevjerovatno je kako sm od najbolje odbrane lige stigli na to da ovakve golove primamo, ovaj drugi je da sebi varikinu u oci saspes.
Re: NK Čelik
Postano: 19 tra 2026, 17:50
Postao/la BatistutA19
Umjesto da bude 1-3 mi gubimo 2-1 a dobro je Celik odigro ali nekako u napadu smo neozbiljni .Vidjet cemo u drugom ali imam osjecaj kad god zelimo napast mozemo im ozbiljne probleme napravit.