Stranica: 1589/1752.

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 17:11
Postao/la PonosniSmogovci
Redbull je napisao/la: 15 tra 2026, 11:35

😍😍
Kako lijepi dresovi 😍😍😍😍😍😍

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 20:55
Postao/la FRLegioen
Svim navijačima Čelika koji su bili pripadnici ARBiH čestitam dan ARMIJE BiH.Bilo je lijepo u Maglaju danas sa Čelikovim obilježjima učestvovati u defileu...A Ronaldo ne miče od tastature :D

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 21:44
Postao/la Avenija

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 22:09
Postao/la Zamorano
Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 23:03
Postao/la phillies
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Da oni hoce primjenjivati ono sto vide u PL utakmicama bar, i to bi bio napredak...

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 23:10
Postao/la Zamorano
phillies je napisao/la: 15 tra 2026, 23:03
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Da oni hoce primjenjivati ono sto vide u PL utakmicama bar, i to bi bio napredak...
Malo samo da se prati kretnja igraca,da ti kao igrac moras bjezati od protivnika a i od svojih igraca kad se otkrivas. Al eto imaju gdje gledat vrhunsku izvedbu svog posla do njih je hocel uciti radi sebe. Smio bi se kladiti da bi ovaj Bajern ko domacin pibjedio Tuzla City sa vise od 30 razlike :mrgreen:

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 23:19
Postao/la Luis Nazario da Lima
FRLegioen je napisao/la: 15 tra 2026, 20:55 Svim navijačima Čelika koji su bili pripadnici ARBiH čestitam dan ARMIJE BiH.Bilo je lijepo u Maglaju danas sa Čelikovim obilježjima učestvovati u defileu...A Ronaldo ne miče od tastature :D
Opisa te covjek da si dezurni forumaš, ovaj sto te zna....sve receno 😂

Re: NK Čelik

Postano: 15 tra 2026, 23:53
Postao/la zastava
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 23:10
phillies je napisao/la: 15 tra 2026, 23:03
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Da oni hoce primjenjivati ono sto vide u PL utakmicama bar, i to bi bio napredak...
Malo samo da se prati kretnja igraca,da ti kao igrac moras bjezati od protivnika a i od svojih igraca kad se otkrivas. Al eto imaju gdje gledat vrhunsku izvedbu svog posla do njih je hocel uciti radi sebe. Smio bi se kladiti da bi ovaj Bajern ko domacin pibjedio Tuzla City sa vise od 30 razlike :mrgreen:
U ovoj ligi imas problem da natjeras igrace da treniraju i da se ne udebljaju 10 kg za dva mjeseca pauze, a ti bi pricao o zbijenim linijama i razbijanju presinga.

Liga prvaka i ovo sto mi igramo nisu isti sport. Razlika je kao kosarka i odbojka.

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 00:46
Postao/la KakhaKaladze
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Joj majstore al i ti nadjes poredjenje. Prosjecan igrac Bayerna il Reala ima platu ko svi igraci u BiH skupa i ti bi nesto poredio. Gledam i ja Hamiltona i Verstappena pa ne idem 280kmh u krivinu. Ne mozes ti prepisat nijednu stvar sa tog nivoa. Ne mozes kopirat izvodjenje kornera a ne nesto drugo. Nije to bas tako eto uzmi stani blize centarforu a ostalo cemo nekad. To su sistemi koji se godinama uigravaju na nivou kojeg su rijetki vidjeli iz nase drzave. Da je nama da dodjemo do nivoa druge spanske lige il njemacke, izgledali bi kao real madrid za nase uslove.

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 11:18
Postao/la PonosniSmogovci
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Voliš ga i ti pretjerat.

Nadam se da si svjestan da porediš igru klubova koji zajedno imaju 21 titulu Lige šampiona, u četvrtfinalu najvećeg takmičenja u svijetu sa ekipom iz poluprofesionalnog ranga u jednoj od najgorih liga u Evropi.

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 12:29
Postao/la Avenija
Ja ću napisati hvala vam momci sto ste nam omogućili da više od godinu dana ne znamo za poraz i tugu. Što ste napravili nevjerovatan niz i na pragu ste(DA BAŠ VI) da vratite VELIKANA Čelik u Premijer ligu.
Dajte svoj maksimum u Olovu, pripremite se, pobjedite ih i da se jedna priča lagano privodi kraju na sreću svih nas. Imam neke informacije od prijatelja iz Olova koji radi kod njih, oni se spremaju kao da im Real Madrid dolazi i tako će igrati na 150%...Zato pametno, iskusno, mudro, srčano do maksimuma a kad padne energija i kondicija dignes glavu i pogledaš 400 momaka gore na tribini koji te prate širom države bez izuzetka i izvučeš iz sebe jos da daš. Napadnite ih i pritisnite kao Travnik u prvom kolu na Piroti. Slične će to biti utakmice.

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 12:45
Postao/la Avenija
Drago Tabak sudija.

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 12:46
Postao/la laudrup
Dobar sudija :D

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 12:51
Postao/la R0b
Drago Tabak to je onaj što je prošle godine imao afreru u omladinskoj ligi ? Nadam se da neće u nedelju praviti probleme da mu dradi Allah ukabuli. :lopta:

Re: NK Čelik

Postano: 16 tra 2026, 13:03
Postao/la Guest.1945
Zamorano je napisao/la: 15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
E moj Zamaro.Mi imamo još stvari za srediti da ličimo barem na profesionalce pa tek onda dok dođemo do igrača i radu sa njima.Nama fali prvo stručnog štaba, nama je stručni štab još na nivou DLC.Imaš dva čovjeka koji rade sve i jednog za kondiciju a to imaš i u kantonalnoj ligi.Evo sad je izašao članak o ovom čovjeku koji je bio kuhar koji radi video analizu, jako korisno za pročitati da se nešto nauči kako se radi.Ljudi rade video analizu igrača i odmah šalju na poluvremenu treneru, ne čeka se kraj utakmice.Mi nemamo još na treningu, a kamoli da imamo za vrijeme utakmice.Ne možeš praviti igrače da budu na današnjem nivou i kakav se danas igra fudbal a radiš na nivou kao da je 1960. godina i igraš u Blatuši.Sama PL je daleko od FL.Savo Milosevic 5 ljudih svojih doveo a gdje je koji su tu stalno tu, a za Sarajevo da ne govorim koliko je tu sportskih radnika.
Hajmo mi riješiti pitanje sportskog direktora, prvo ići stepenicu po stepenicu i slagati kockice, a onda od njega neka se dalje širi.