Re: NK Čelik
Postano: 15 tra 2026, 17:11
Da oni hoce primjenjivati ono sto vide u PL utakmicama bar, i to bi bio napredak...Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Malo samo da se prati kretnja igraca,da ti kao igrac moras bjezati od protivnika a i od svojih igraca kad se otkrivas. Al eto imaju gdje gledat vrhunsku izvedbu svog posla do njih je hocel uciti radi sebe. Smio bi se kladiti da bi ovaj Bajern ko domacin pibjedio Tuzla City sa vise od 30 razlikephillies je napisao/la: ↑15 tra 2026, 23:03Da oni hoce primjenjivati ono sto vide u PL utakmicama bar, i to bi bio napredak...Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Opisa te covjek da si dezurni forumaš, ovaj sto te zna....sve receno
U ovoj ligi imas problem da natjeras igrace da treniraju i da se ne udebljaju 10 kg za dva mjeseca pauze, a ti bi pricao o zbijenim linijama i razbijanju presinga.Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 23:10Malo samo da se prati kretnja igraca,da ti kao igrac moras bjezati od protivnika a i od svojih igraca kad se otkrivas. Al eto imaju gdje gledat vrhunsku izvedbu svog posla do njih je hocel uciti radi sebe. Smio bi se kladiti da bi ovaj Bajern ko domacin pibjedio Tuzla City sa vise od 30 razlikephillies je napisao/la: ↑15 tra 2026, 23:03Da oni hoce primjenjivati ono sto vide u PL utakmicama bar, i to bi bio napredak...Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.![]()
Joj majstore al i ti nadjes poredjenje. Prosjecan igrac Bayerna il Reala ima platu ko svi igraci u BiH skupa i ti bi nesto poredio. Gledam i ja Hamiltona i Verstappena pa ne idem 280kmh u krivinu. Ne mozes ti prepisat nijednu stvar sa tog nivoa. Ne mozes kopirat izvodjenje kornera a ne nesto drugo. Nije to bas tako eto uzmi stani blize centarforu a ostalo cemo nekad. To su sistemi koji se godinama uigravaju na nivou kojeg su rijetki vidjeli iz nase drzave. Da je nama da dodjemo do nivoa druge spanske lige il njemacke, izgledali bi kao real madrid za nase uslove.Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
Voliš ga i ti pretjerat.Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.
E moj Zamaro.Mi imamo još stvari za srediti da ličimo barem na profesionalce pa tek onda dok dođemo do igrača i radu sa njima.Nama fali prvo stručnog štaba, nama je stručni štab još na nivou DLC.Imaš dva čovjeka koji rade sve i jednog za kondiciju a to imaš i u kantonalnoj ligi.Evo sad je izašao članak o ovom čovjeku koji je bio kuhar koji radi video analizu, jako korisno za pročitati da se nešto nauči kako se radi.Ljudi rade video analizu igrača i odmah šalju na poluvremenu treneru, ne čeka se kraj utakmice.Mi nemamo još na treningu, a kamoli da imamo za vrijeme utakmice.Ne možeš praviti igrače da budu na današnjem nivou i kakav se danas igra fudbal a radiš na nivou kao da je 1960. godina i igraš u Blatuši.Sama PL je daleko od FL.Savo Milosevic 5 ljudih svojih doveo a gdje je koji su tu stalno tu, a za Sarajevo da ne govorim koliko je tu sportskih radnika.Zamorano je napisao/la: ↑15 tra 2026, 22:09 Gledaju li ovi nasi igraci,treneri i razni strucnjaci po klubovima ligu prvaka i kako se igra nogomet. Ucil se ista iz ovih fantasticnih utakmica? Gledal se kako su linije zbijene,kako se sve brzo izvodi,kako se igra presing na protivnika,kako nema valjanja,prigovaranja sudijama,kretanja cijele ekipe.Ne moze se porediti nista sa ovom klubovima to je jasno svima al de brate uzmi nesto primjeni sto se moze. Vidil iko da razmak izmedju zadnjeg igraca u odbrani i centarfora iste ekipe nije nikad veci od 40 metara.