NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Najviše deficitarna pozicija u Čeliku po vama je?

Anketa traje do: 02 srp 2026, 14:37.

Golman
0
Nema glasova.
Bekovi
2
12%
Stoperi
1
6%
Defanzivni centralni vezni
0
Nema glasova.
Ofanzivni centralni vezni
7
41%
Krila
2
12%
Napadač
5
29%
 
Ukupno glasova: 17

Luis Nazario da Lima
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Luis Nazario da Lima »

FRLegioen je napisao/la: 14 tra 2026, 22:49
Luis Nazario da Lima je napisao/la: 14 tra 2026, 22:25
FRLegioen je napisao/la: 14 tra 2026, 21:19
Ideš li u Olovo ?
Ove godine samo u Bihacu nisam bio....svako za sebe ide druze, pustite se te price ko šta kako....svako malo se neko javlja sto prati Čelika 100 godina, sa Hitlerom obilazio evropu i sl.
Smiri se
Smiri se i ti malo sa komentarima i omalovažavanja drugih
Pronalazis se aaa
Nemoj se provaljivat pa te nece niko omalovazavat 😂
PonosniSmogovci
Postovi: 228
Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36

Re: NK Čelik

Post Postao/la PonosniSmogovci »

Ne spada naš @FRLegioen u takve. Pripadnik je one stare garde forumaša što je podržavala ideju Kantonalne lige. Teško bilo srcu shvatiti ali znali smo da je to jedini put ka preživljavanju kluba. Da nam je ko tad rekao da ćemo za 5 godina biti na pragu povratka u premijer ligu s deblokiranim računom, podrškom kantona i grada i drugim prosjekom posjete u državi - Steelman bi ga presjekao jednim postom u dužini od 3,5 kilometara.

Uhljupi su se tad kleli da neće više nikad pogledati nijednu utakmicu dok su pravi gledali i pratili, a bogme i patili počev od ispadanja od Fortune u kupu Kantona pa se onda spremali za Vareša, a kasnije za obilazak svih mogućih terena odnosno livada za šutanje lopte. U našem kantonu, pa sarajevskom i na kraju u Federaciji.

A sad, uhljupi nešto ko pametni.

Gdje vam je obraz?
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1219
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: NK Čelik

Post Postao/la laudrup »

PonosniSmogovci je napisao/la: 15 tra 2026, 00:47 Ne spada naš @FRLegioen u takve. Pripadnik je one stare garde forumaša što je podržavala ideju Kantonalne lige. Teško bilo srcu shvatiti ali znali smo da je to jedini put ka preživljavanju kluba. Da nam je ko tad rekao da ćemo za 5 godina biti na pragu povratka u premijer ligu s deblokiranim računom, podrškom kantona i grada i drugim prosjekom posjete u državi - Steelman bi ga presjekao jednim postom u dužini od 3,5 kilometara.

Uhljupi su se tad kleli da neće više nikad pogledati nijednu utakmicu dok su pravi gledali i pratili, a bogme i patili počev od ispadanja od Fortune u kupu Kantona pa se onda spremali za Vareša, a kasnije za obilazak svih mogućih terena odnosno livada za šutanje lopte. U našem kantonu, pa sarajevskom i na kraju u Federaciji.

A sad, uhljupi nešto ko pametni.


Gdje vam je obraz?
:pray:
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2051
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

PonosniSmogovci je napisao/la: 15 tra 2026, 00:47 Ne spada naš @FRLegioen u takve. Pripadnik je one stare garde forumaša što je podržavala ideju Kantonalne lige. Teško bilo srcu shvatiti ali znali smo da je to jedini put ka preživljavanju kluba. Da nam je ko tad rekao da ćemo za 5 godina biti na pragu povratka u premijer ligu s deblokiranim računom, podrškom kantona i grada i drugim prosjekom posjete u državi - Steelman bi ga presjekao jednim postom u dužini od 3,5 kilometara.

Uhljupi su se tad kleli da neće više nikad pogledati nijednu utakmicu dok su pravi gledali i pratili, a bogme i patili počev od ispadanja od Fortune u kupu Kantona pa se onda spremali za Vareša, a kasnije za obilazak svih mogućih terena odnosno livada za šutanje lopte. U našem kantonu, pa sarajevskom i na kraju u Federaciji.

A sad, uhljupi nešto ko pametni.

Gdje vam je obraz?
:like:
Avatar
zjenica
Postovi: 140
Pridružen/a: 05 srp 2024, 12:50

Re: NK Čelik

Post Postao/la zjenica »



Robijaši, Zenica, Čelik!
"Ludilo srce je zarobilo, stanje je psihotično, na Bilinom delirijum..."
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2051
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »



😍😍
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1219
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: NK Čelik

Post Postao/la laudrup »

Fenomenalan video :pray:
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
Cr7legia
12. igrač
Postovi: 608
Pridružen/a: 09 kol 2025, 20:55

Re: NK Čelik

Post Postao/la Cr7legia »

Redbull je napisao/la: 15 tra 2026, 11:35

😍😍
Strašan
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Kad bi se ponovila ona invazija ko na Tešanj srušila bi im se ona montažna tribina :mrgreen:
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Cr7legia
12. igrač
Postovi: 608
Pridružen/a: 09 kol 2025, 20:55

Re: NK Čelik

Post Postao/la Cr7legia »

Avenija je napisao/la: 15 tra 2026, 12:35 Kad bi se ponovila ona invazija ko na Tešanj srušila bi im se ona montažna tribina :mrgreen:
Trebali bi čitav stadion onda nama dati kad bi bila takva situacija, možda i onaj centar za rehabilitaciju :lol: :lol:
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2641
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: NK Čelik

Post Postao/la Truhlo »

Redbull je napisao/la: 15 tra 2026, 11:35

😍😍
Samo još fali skandiranje SLO SLO SLOBODO :(
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1219
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: NK Čelik

Post Postao/la laudrup »

Avenija je napisao/la: 15 tra 2026, 12:35 Kad bi se ponovila ona invazija ko na Tešanj srušila bi im se ona montažna tribina :mrgreen:
Loš termin za gostovanje, nedjelja u 17h.

Naravno bit će nas opet najbrojnije gostovanje i ove sedmice, ali neće ni blizu Tešnja.

Zato očekujem Vitez jedno 3000 :tobože:
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

laudrup je napisao/la: 15 tra 2026, 13:46
Avenija je napisao/la: 15 tra 2026, 12:35 Kad bi se ponovila ona invazija ko na Tešanj srušila bi im se ona montažna tribina :mrgreen:
Loš termin za gostovanje, nedjelja u 17h.

Naravno bit će nas opet najbrojnije gostovanje i ove sedmice, ali neće ni blizu Tešnja.

Zato očekujem Vitez jedno 3000 :tobože:
Tešanj je bio nedjelja 14 sati, pa je gorilo i ostat će upamćeno još mnogo godina i godina..
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1219
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: NK Čelik

Post Postao/la laudrup »

Avenija je napisao/la: 15 tra 2026, 14:23
laudrup je napisao/la: 15 tra 2026, 13:46
Avenija je napisao/la: 15 tra 2026, 12:35 Kad bi se ponovila ona invazija ko na Tešanj srušila bi im se ona montažna tribina :mrgreen:
Loš termin za gostovanje, nedjelja u 17h.

Naravno bit će nas opet najbrojnije gostovanje i ove sedmice, ali neće ni blizu Tešnja.

Zato očekujem Vitez jedno 3000 :tobože:
Tešanj je bio nedjelja 14 sati, pa je gorilo i ostat će upamćeno još mnogo godina i godina..
Opet, jedno je 14 sati, drugo 17h u Olovu...
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Odgovori