Stranica: 1586/1752.

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 17:03
Postao/la Almir2018
Ljudi nek ide gdje ko hoće njegovo pravo
Ja sam protiv Sarajeva bio na zapadu protiv Travnika na istoku
Lično nekako moj utisak je da mi je ljepše na zapadu nekako i zbog prodaje hrane i svega
Ne volim ni ja te psovke na zapadu idu mi na živce neki od prve sekunde krenu psovati našim igračima i to su uvijek isti likovi
Očito da kući me smiju pa tu liječe svoje frustracije
A da to možeš suzbiti teško da možeš vjeruj
A neko voli jug ja nisam u tom nekom fazonu i nisam bio nikad na jugu ko moze ispratit navijanje na jugu treba tamo ići ko ne moze kao ja ima istok i zapad i tjt
Na gostovanjima budem nekada kao u Bihaću sa robijasima a nekada odem na drugu tribinu
Nisam ja kao @laudrup da skačem čitavu utakmicu kao u Banovićima on 🤣🤣🤣

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 19:43
Postao/la RubikovaKocka
Na utakmicama se uvijek psovalo i psovati ce se. Problema bilo i biti ce s vremena na vrijeme. Ja ne znam sta vi ocekujete. Sad jedan pojedinac napravio problem i zapad kompletan los. A taj isti lik bio i na jugu protiv Sarajeva i samo Bog zna kako se nije desio veci incident, cak je i tad se nasao pored terena na istoku u toku utakmice i htio "nesto" ..

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 20:27
Postao/la KakhaKaladze
RubikovaKocka je napisao/la: 13 tra 2026, 19:43 Na utakmicama se uvijek psovalo i psovati ce se. Problema bilo i biti ce s vremena na vrijeme. Ja ne znam sta vi ocekujete. Sad jedan pojedinac napravio problem i zapad kompletan los. A taj isti lik bio i na jugu protiv Sarajeva i samo Bog zna kako se nije desio veci incident, cak je i tad se nasao pored terena na istoku u toku utakmice i htio "nesto" ..
Hocemo da se ne psuje momcima koji nemaju poraz godinu dana, dok vode 2 0. Wow kakvi smo mi degeni sto to trazimo ili ocekujemo.

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 20:35
Postao/la Almir2018
RubikovaKocka je napisao/la: 13 tra 2026, 19:43 Na utakmicama se uvijek psovalo i psovati ce se. Problema bilo i biti ce s vremena na vrijeme. Ja ne znam sta vi ocekujete. Sad jedan pojedinac napravio problem i zapad kompletan los. A taj isti lik bio i na jugu protiv Sarajeva i samo Bog zna kako se nije desio veci incident, cak je i tad se nasao pored terena na istoku u toku utakmice i htio "nesto" ..
Nije problem uvijek se psovalo jbg
Ali je problem sto od prve sekunde neki psuju igracima treneru itd..
Znaci igra se prva druga minuta oni psuju a to sve radi toga sto ne smiju zeni kući

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 20:38
Postao/la BatistutA19
Ja samo ne znam kako nije mrsko ljudima psovat ,ok opsovat tiho nesto ili nekad i ja opsujem ali ono urlikanje i psovanja non stop ne razumijem jer tu se covjek umori i plus utice na zdravlje ode tlak u pm .
To ne razumijem i ne razumijem ove sto psuju po drustvenim mrezama i to su mi retardirani likovi psovat se i svadjat a neko od tebe hiljade kilometara a obicno sa druge strane ili fejk obicni ljudi ili botovi neki .

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 20:51
Postao/la Sabani_Nonda
Zna li neko koliki nam jw budžet. Čitam Zeljo imao budžet 12.7 miliona km, preko milion u plusu. Nestvarna mi cifra.

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 21:04
Postao/la R0b
Vaša AE Sigurnost.... :mrgreen:

slika

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 22:28
Postao/la Zamorano
R0b je napisao/la: 13 tra 2026, 21:04 Vaša AE Sigurnost.... :mrgreen:

slika
:lol: :lol: :lol:
Treba napisat rutonjskim jezikom jer rutonje razumiju samo rutonjski jezik :mrgreen: Na rutonjskom to treba napisati
Rutonje jebemo vas u usta ako budete jebavali u usta :lol:

Re: NK Čelik

Postano: 13 tra 2026, 23:51
Postao/la prisonbreak
Sabani_Nonda je napisao/la: 13 tra 2026, 20:51 Zna li neko koliki nam jw budžet. Čitam Zeljo imao budžet 12.7 miliona km, preko milion u plusu. Nestvarna mi cifra.
Ulazil tribina u to? Jug sto se pravi?

Nas budzet je maksimum 3.5-4 mil.

Re: NK Čelik

Postano: 14 tra 2026, 00:05
Postao/la Truhlo
prisonbreak je napisao/la: 13 tra 2026, 23:51
Sabani_Nonda je napisao/la: 13 tra 2026, 20:51 Zna li neko koliki nam jw budžet. Čitam Zeljo imao budžet 12.7 miliona km, preko milion u plusu. Nestvarna mi cifra.
Ulazil tribina u to? Jug sto se pravi?

Nas budzet je maksimum 3.5-4 mil.
Bez tribine, brutalne brojke, najviše zbog transfera džabera i milion kredita. Opet i to kad izbiješ, napravi željkan tih 9 milki godišnje, 3x više nego naš neki potencijalni budžet.

Odmah mi se ne ulazi u PL :lol: :lol:

Re: NK Čelik

Postano: 14 tra 2026, 07:37
Postao/la prisonbreak
Truhlo je napisao/la: 14 tra 2026, 00:05
prisonbreak je napisao/la: 13 tra 2026, 23:51
Sabani_Nonda je napisao/la: 13 tra 2026, 20:51 Zna li neko koliki nam jw budžet. Čitam Zeljo imao budžet 12.7 miliona km, preko milion u plusu. Nestvarna mi cifra.
Ulazil tribina u to? Jug sto se pravi?

Nas budzet je maksimum 3.5-4 mil.
Bez tribine, brutalne brojke, najviše zbog transfera džabera i milion kredita. Opet i to kad izbiješ, napravi željkan tih 9 milki godišnje, 3x više nego naš neki potencijalni budžet.

Odmah mi se ne ulazi u PL :lol: :lol:
Pravo *ebena stvar. Mi se trebamo dobro oznojiti za 3.5-4 mil, a ovi lagano orave po 10.

Al treba pokusati, sve se fino slozilo.

Re: NK Čelik

Postano: 14 tra 2026, 09:16
Postao/la cz1945
Truhlo je napisao/la: 14 tra 2026, 00:05
prisonbreak je napisao/la: 13 tra 2026, 23:51
Sabani_Nonda je napisao/la: 13 tra 2026, 20:51 Zna li neko koliki nam jw budžet. Čitam Zeljo imao budžet 12.7 miliona km, preko milion u plusu. Nestvarna mi cifra.
Ulazil tribina u to? Jug sto se pravi?

Nas budzet je maksimum 3.5-4 mil.
Bez tribine, brutalne brojke, najviše zbog transfera džabera i milion kredita. Opet i to kad izbiješ, napravi željkan tih 9 milki godišnje, 3x više nego naš neki potencijalni budžet.

Odmah mi se ne ulazi u PL :lol: :lol:
Mi tacno zivimo od negative, zato i imamo 2k na stadionu. Prije mjesec nista ne valja, nemaju igraci snage da ovo iznesu. Svi doveli bolje igrace. Sad 10 bodova prednosti, jedna ruka vec na peharu, idemo pricat o budzetu i kako nam se ne ulazi nemamo sta trazit. I opet ce neki forumas sjest s njih 10 na kafu rec ma nemamo mi para, sta cemo gledat koji k. Da smo punili stadion od pocetka polusezone i ovo sto je ostalo napravili bi 500k bez problema do kraja i imas vec plate za par kapitalaca. Al lakse je napravit kazne vise nego sto zaradimo od karti i srat po upravi kako ne moze napravit odmah budzet da budemo stabilan premijerligas u povratnickoj sezoni. Momci sigurno imaju vec plan kako privuci sredstva i sponzore, al sigurno im ne pomazu scene od proslog vikenda. Sami sebi skacemo u stomak i odbijamo ljude

Re: NK Čelik

Postano: 14 tra 2026, 10:08
Postao/la Truhlo
prisonbreak je napisao/la: 14 tra 2026, 07:37
Truhlo je napisao/la: 14 tra 2026, 00:05
prisonbreak je napisao/la: 13 tra 2026, 23:51

Ulazil tribina u to? Jug sto se pravi?

Nas budzet je maksimum 3.5-4 mil.
Bez tribine, brutalne brojke, najviše zbog transfera džabera i milion kredita. Opet i to kad izbiješ, napravi željkan tih 9 milki godišnje, 3x više nego naš neki potencijalni budžet.

Odmah mi se ne ulazi u PL :lol: :lol:
Pravo *ebena stvar. Mi se trebamo dobro oznojiti za 3.5-4 mil, a ovi lagano orave po 10.

Al treba pokusati, sve se fino slozilo.
Ma naravno, ne plivaju u milionima Sloge, Posušja, Široki, Radnik, itd. Sasvim dovoljno da budemo dobro konkurentni u prvoj sezoni za to 8. mjesto.

Samo me šokira koliko brojke odoše prema gore, do prije godinu dvije to se vrtilo oko 6, 7 miliona ovi blizu evrope i vrha, sad ode to preko 10 :-o

Re: NK Čelik

Postano: 14 tra 2026, 10:12
Postao/la laudrup
Samo godine tuge i godine bola s tobom imaaaam ja :lol:

Kakvi smo mi pesimisti

Re: NK Čelik

Postano: 14 tra 2026, 10:15
Postao/la phillies
De sazovi Skupstinu, da izglasamo da opet krenemo od kantona :D :D :D