Stranica: 1566/1752.

Re: NK Čelik

Postano: 09 tra 2026, 12:50
Postao/la Avenija
slika

🚨Osigurajte svoje mjesto na vrijeme i izbjegnite gužve na dan utakmice. 🔥

🎯Ulaznice možete kupiti na sljedećim lokacijama:

▪️Fan Shop (Stadion Bilino polje)
▪️Orijent
▪️Šibica caffe bar
▪️Avanti caffe bar
▪️Club Bonobo
▪️Corner pizzeria
▪️LAV caffe bar
▪️EON B caffe bar
▪️Blatuša caffe bar

📲 Online ulaznice možete kupiti na linku:
🔗https://nkcelik.ba/shop/

Re: NK Čelik

Postano: 09 tra 2026, 12:55
Postao/la Avenija
Probudi se Zenico, živi svoj san. Svi na Bilino polje :srce:

Re: NK Čelik

Postano: 09 tra 2026, 14:56
Postao/la laudrup
Avenija je napisao/la: 09 tra 2026, 12:47 slika

Posebna pohvala za ove momke iz podmladka Robijaša, dok se većina grupa gasi i pati sa nasljednicima i brojkama zbog novog doba življenja, nargila i mreža, infuensera i sve što nose godine oni sve bolji brojniji. Svaka čast.
Pomalo i nestvarno šta radi grupa momaka "Young Convicts". Iz utakmice u utakmicu se fotograf mora udaljit u onom parku koliko su brojčano sve veći i veći. Protiv Bratstva će morat fotograt stat kod HKD da ih sve uhvati u kadru.

Zenički Jangeri, mangupi su najveći! :pray:

Re: NK Čelik

Postano: 09 tra 2026, 19:09
Postao/la Avenija
Na dva igrača ne može računati Bratstvo koje očekuje najteži izazov – gostovanje Čeliku. Tim iz Gračanice će na Bilinom polju biti bez Haruna Avdagića koji je zaradio crveni karton, te Jakuba Vilakića koji je sakupio tri javne opomene.

Re: NK Čelik

Postano: 09 tra 2026, 23:51
Postao/la Luis Nazario da Lima
Danas na treningu i nekoliko juniora, moglo bi izgleda protiv Bratstva bit debitanata 👌
Da mogu ovi zapada reci ciji li je ovaj pa igra 😂

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 09:05
Postao/la Eugen
Luis Nazario da Lima je napisao/la: 09 tra 2026, 23:51 Danas na treningu i nekoliko juniora, moglo bi izgleda protiv Bratstva bit debitanata 👌
Da mogu ovi zapada reci ciji li je ovaj pa igra 😂
Rano je jos za juniore nisu ni oni jos sigurni za opstanak, mozda zadnjih 3-4 utakmice dobiju sansu

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 09:37
Postao/la laudrup
Eugen je napisao/la: 10 tra 2026, 09:05
Luis Nazario da Lima je napisao/la: 09 tra 2026, 23:51 Danas na treningu i nekoliko juniora, moglo bi izgleda protiv Bratstva bit debitanata 👌
Da mogu ovi zapada reci ciji li je ovaj pa igra 😂
Rano je jos za juniore nisu ni oni jos sigurni za opstanak, mozda zadnjih 3-4 utakmice dobiju sansu
Eeeeeeto ti znaš jel rano :lol:

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 09:57
Postao/la phillies
Rano, rano jasta je vec rano :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 10:07
Postao/la laudrup
Ovaj Eugen sve nešto ko zna, uvijek on u pravu :vješanje:

Ne zaboravimo da mu je igračina bio Benjamin Ahmetspahić :tobože:

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 10:59
Postao/la Eugen
Mlad si jos polako 😅

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 11:59
Postao/la Truhlo
laudrup je napisao/la: 10 tra 2026, 10:07 Ovaj Eugen sve nešto ko zna, uvijek on u pravu :vješanje:

Ne zaboravimo da mu je igračina bio Benjamin Ahmetspahić :tobože:
:lol: :lol: :lol:

A trenerčina mu bio Dario od Modriče :mrgreen:

@Eugen halali :grljenje: :lol:

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 12:02
Postao/la Avenija
9 kola do kraja
27 bodova još u igri
9 bodova prednosti
26 ligaških utakmica bez poraza u nizu
Sutra igra Čelik
Svi na Bilino polje.
Animiraj raju.

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 12:06
Postao/la laudrup
Truhlo je napisao/la: 10 tra 2026, 11:59
laudrup je napisao/la: 10 tra 2026, 10:07 Ovaj Eugen sve nešto ko zna, uvijek on u pravu :vješanje:

Ne zaboravimo da mu je igračina bio Benjamin Ahmetspahić :tobože:
:lol: :lol: :lol:

A trenerčina mu bio Dario od Modriče :mrgreen:

@Eugen halali :grljenje: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mlad sam...

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 13:33
Postao/la KakhaKaladze
Zamolio bih ekipu koja ce postavljati pitanja danas na pressu da malo izadjemo iz okvira pitanja koja se vrte svaki put. Ev moj sazetqk pressa i prije nego pocne. Bojan: Da stize nam Bratstvo sigurno jednna dobra ekipa za koju smo se pripremarali 7 dana, oni sz igrali u srijedu ali sigurno nece biti lagana utakmica. Svaku ekipu shvatamo ozbiljno. O premijerligi i razmisljamo i ne razmisljamo, pripremamo se ali idemo utwkmicu po utakmicu. Povreda nema svi su na raspolaganju. Masic eto drago mi je da sam dao go i asistencihu proslo kolo da pomognem ekipi, pozivam navijace da nas nastave podrzavati kao i do sad i tjt.
Ovo sve je kalup i razumijem da ce bit svaki put al de hajd malo da taj press ima smisla nekog. Sta ce nam isti press neovisno od protivnika. Odnosno hajde ra dobijemo bar 2 3 pitanja koja iskacu van konteksta ili prijedlog da ekipa odavde, svaki od nas postavi po 2 3 pitanja a onda nek Maid izabere 3 najboljw pa da se postave na pressu.
Moj prijedlog za danasnje pitanje, sigurni smo da ce neko od juniora dobiti priliku, kada bi morao izabrati tri juniora kojima ce dati sansu koji su to juniori?
Drugo pitanje, u Zenici se ne psotavlja pitanje hocemo li uci u PL nego kada, kojs je vasa procjena kada je realno da se to i desi?

Re: NK Čelik

Postano: 10 tra 2026, 13:52
Postao/la phillies
Regoje: Nezahvalno je prognozirati ali realno, na kraju 26.kola :D :D