Stranica: 1563/1752.
Re: NK Čelik
Postano: 06 tra 2026, 16:12
Postao/la RealMadrid
Čelik - Bratstvo, subota, 19:45h.
Re: NK Čelik
Postano: 06 tra 2026, 16:28
Postao/la Avenija
phillies je napisao/la: ↑06 tra 2026, 15:20
Za sastavljaca ankete, izbaciti Durmu a ubaciti nekog veznog (Babica npr). Ko glasa da Durmo bude najbolji igrac protiv Bratstva nek mu odmah nestane interneta do kraja SP-a
Bio sam ja stavio 15 igrača ali ne može.
Najviše 10 opcija za glasanje nudi anketa.
A mnogi podcjenjuju Bratstvo, meni se to ne sviđa.
Već upisana tri boda a Ordagić, div Poturalić i još nekoliko opasnih igrača nisu za podcijeniti.
Valjda Durmo neće imati posla, neka ga možda nas i spasi

Re: NK Čelik
Postano: 06 tra 2026, 16:58
Postao/la Bufon
Avenija je napisao/la: ↑06 tra 2026, 16:28
Bio sam ja stavio 15 igrača ali ne može.
Najviše 10 opcija za glasanje nudi anketa.
A mnogi podcjenjuju Bratstvo, meni se to ne sviđa.
Već upisana tri boda a Ordagić, div Poturalić i još nekoliko opasnih igrača nisu za podcijeniti.
Valjda Durmo neće imati posla, neka ga možda nas i spasi

[/quote]
Slažem se, maksimalno ozbiljno shvatiti utakmicu, nikoga ne podcijeniti, igrači moraju biti 100% skoncentrisani na ovu utakmicu, ispratiti svog igrača , otkrivati, pokrivati, trčati,sve ...
Re: NK Čelik
Postano: 06 tra 2026, 22:18
Postao/la Nera82
ALLSTAR je napisao/la: ↑06 tra 2026, 15:09
Crkvice88 je napisao/la: ↑06 tra 2026, 15:00
Razmisljam danas nesto, i na um mi pade Salcinovic, kako je samo tiho otiso iz kluba ( vjerovatno je on to tako zelio ) al mislim da je zasluzio oprostaj od voljenog kluba na jedan nacin kako to i prilici igracu kakav je on. Dao je on puno Celiku. Nadam se da ce biti prilike da se on i Isakovic oproste pred punim stadionom il kad budemo dizali trofej zadnju domacu utakmicu ove lige na Bilinom ili eventualno prvu utakmicu u plBiH. Zasluzili su njih dvojica to, a vjerujem da bi im znacilo
Bilo bi dobro na ljeto da se odigra prijateljska utakmica na Bilinom protiv Graz GAK i nek se tu oproste
red je da se ispostuju kako dolici, samo po mom misljenju je fenan trebo puno puno ranije u penziju jer nije mogao u tim godina da fizicki iznese teret za razliku od aladina koji je u dlc igro sve sem golmana i bio najbolji igrač. Naravno nista lose ne mislim ovim al eto feno je to trebo puno ranije obaviti al haj boze moj
Re: NK Čelik
Postano: 06 tra 2026, 23:58
Postao/la PonosniSmogovci
Godina i jače bez poraza. Od 500 ljudi protiv Radnika do 7500 protiv Bratstva.
U tih godinu dana izboren zakon na Kantonu, uvršten željeni milion za PL u budžet grada, deblokiran račun, riješen zadnji zapisnik Porezne, proširena administracija, juniori u PL, pokretanje Čelik food and drink na zapadu, ozbiljniji fanshop, i na kraju svi odbrojavamo još koji dan, još koju sedmicu do povratka u elitu.
Nismo mi nimalo svjesni kakve historijske dane proživljavamo. Hajde da ih slavimo na našem hramu, a ne da brojimo pogrešne pasove.
SVI NA STADION!
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 00:13
Postao/la Brotherze
Avenija je napisao/la: ↑06 tra 2026, 16:28
phillies je napisao/la: ↑06 tra 2026, 15:20
Za sastavljaca ankete, izbaciti Durmu a ubaciti nekog veznog (Babica npr). Ko glasa da Durmo bude najbolji igrac protiv Bratstva nek mu odmah nestane interneta do kraja SP-a
Bio sam ja stavio 15 igrača ali ne može.
Najviše 10 opcija za glasanje nudi anketa.
A mnogi podcjenjuju Bratstvo, meni se to ne sviđa.
Već upisana tri boda a Ordagić, div Poturalić i još nekoliko opasnih igrača nisu za podcijeniti.
Valjda Durmo neće imati posla, neka ga možda nas i spasi
Oni ce imati samo 2 dana odmora jer i u srijedu gostuju u Tuzli pa bice sigurno umorni. Samo pritisnut od prve minute, zabit 2-3 brza gola kao u Banovicima i onda lagano privest tekmu kraju.
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 08:48
Postao/la Eugen
Iskreno se nadam protiv Bratstva da nece biti problema, nadam se da ce Palackic dobiti sansu od prve minute da vidimo s njim moze li se racunati za narednu sezonu. Momak ima definitivno smisla za nogomet, ima najbolju tehniku, ali fizika mu nije jaca strana.
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 11:30
Postao/la R0B1J4SH
Eugen je napisao/la: ↑07 tra 2026, 08:48
Iskreno se nadam protiv Bratstva da nece biti problema, nadam se da ce Palackic dobiti sansu od prve minute da vidimo s njim moze li se racunati za narednu sezonu. Momak ima definitivno smisla za nogomet, ima najbolju tehniku, ali fizika mu nije jaca strana.
Kakav on i naredna sezona??
Meni je on jedan od najdražih igrača jer ima taj vic,a igraci koji imaju vic su meni najdraži.
Al ruku na srce on nema sta trazit u narednoj sezoni,jedino ako nabaci 10 kila mišića.
Ali teška posla..
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 12:24
Postao/la Avenija
5000+ u prosjeku i drugi u državi je impresivna brojka posjećenosti ali u zadnje vrijeme nisam zadovoljan posjetom i podrškom( Travnik, Sloboda) kada uzmemo u obzir kakav je momentum u kojem smo i sve ovo što je @smogovac nabrojao i još mnoge korake i uspjehe koje je zaboravio spomenuti.
Neka subota 19:45, Bratstvo budu popravni ispit.
Čelik zaslužuje veću podršku.
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 12:43
Postao/la laudrup
Miriše već u zraku povratak...
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 13:05
Postao/la FRLegioen
laudrup je napisao/la: ↑07 tra 2026, 12:43
Miriše već u zraku povratak...
Naravno da miriše...Od nezgodnih gostovanja imamo Olovo i Gabelu zadnje kolo(do tad ćemo već osigurati Premijeru aBd).Nadam se da će nas poslužiti vrijeme u subotu i da će biti 6-7000 ljudi na tribinama.Zaslužili su momci na terenu! Treba pokušati animirati privatnike da napunimo istok,a isto uraditi i sa osnovnim školama jer kad ko dijete zavoliš,zauvijek ćeš voljeti!
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 13:10
Postao/la R0b
laudrup je napisao/la: ↑07 tra 2026, 12:43
Miriše već u zraku povratak...
Ja ću osjetiti miris ako u ove tri utakmice sljedeće uzmemo 9 bodova.Mislim da bi to bilo to, ostalo bi 6 kola do kraja a vjerovatno bi povecali razliku na 13-14 bodova minimum.
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 16:52
Postao/la Guest.1945
Ono je meni top bilo kad smo napunili sjever,tu djecu smjestit,goste, penzionere....
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 17:00
Postao/la Rz88
Protiv Slobode i Travnika sam ocekivao 8000 do 10000 hiljada, ali je Zenica razocarala. Protiv Bratstva se nadam 5000-7000 i mislim da se uz dobar marketing to moze odraditi.
Akcija napunimo istok se nije proslavila ove godine, morat ce se bolje odraditi. Sjever ne treba jos dirati, jedino ako karte budu isle bas brzo.
Sto se tice utakmice, ocekujem pobjedu.
Durmo
Sivac Hodzic Masetic Popovic
Vardo Babic Amoah
Sero Masic Jamakovic
Horu bih odmorio ovu utakmicu i dao priliku Maseticu jer je ovo pocetni duo za Premijer ligu. Pa da vidimo na cemu smo. Babic zasluzuje mjesto u timu nakon odlicne utakmice u Banovicima, mozda i najbolje sto je odigrao.
Nadam se i nekom junioru, ali vidim da u subotu igraju u Tuzli relativno bitnu utakmicu i mislim da ih necemo gledati ovaj vikend.
Bratstvo ne treba podcijeniti, ali mislim da imamo kvalitet da ih dobijemo bez problema. Dosta se pise o tome kako igramo s 20%. Volio bih da u subotu odigramo s 90% snage i da ih ubijemo. Cisto da vidimo taj nas maksimum.
Zanima me i Harun Avdagic. 2009. godiste. Mogao bi biti zanimljiv za juniorsku selekciju, a onda i za prvi tim.
Re: NK Čelik
Postano: 07 tra 2026, 19:38
Postao/la Brotherze
Greska je bila ovo igranje tekme dan nakon repke, i da smo izgubili isto bi bilo sto se publike tice.Trebali smo i mi za sutra ostaviti al sta je tu je.