Stranica: 1562/1752.

Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 11:57
Postao/la Avenija



Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 12:36
Postao/la BatistutA19
Svim navijacima Celika i svim navijacima u BiH Sretan Uskrs i da ih provedete u sreci zdravlju i veselji 🖤❤️

Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 17:06
Postao/la zjenica


:rock: :rock: :rock:

Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 18:18
Postao/la zastava
Vidi se napredak i u ovim izjavama, napokon malo smislenija pitanja i odgovori. Nego, jel ovo bojan rece da oni vec dugo razmisljaju i pripremaju se za PL? To bi bilo pametno

Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 18:39
Postao/la Nebeskasila
Decki, cestitke od mene, iskreno vam zelim sve najbolje, i da se vise nikad ne vratite gdje ste bili. Da napredujete iz dana u dan jer i ovoj drzavi treba jak Celik.

Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 18:41
Postao/la Jaled7
Nebeskasila je napisao/la: 05 tra 2026, 18:39 Decki, cestitke od mene, iskreno vam zelim sve najbolje, i da se vise nikad ne vratite gdje ste bili. Da napredujete iz dana u dan jer i ovoj drzavi treba jak Celik.
Hvala na lijepim riječima,sretno i vama.

Re: NK Čelik

Postano: 05 tra 2026, 19:27
Postao/la Almir2018
Nebeskasila je napisao/la: 05 tra 2026, 18:39 Decki, cestitke od mene, iskreno vam zelim sve najbolje, i da se vise nikad ne vratite gdje ste bili. Da napredujete iz dana u dan jer i ovoj drzavi treba jak Celik.
Hvala puno,bio sam na gostovanju u Bihaću u oktobru prošle godine kada smo igrali sa ekipom naših navijača,nismo čuli ružnu riječ ni pogled tokom boravka tamo a bili smo 2 dana slobodno setali gradom u obilježila kluba itd...
A vama sretno i da se vratite akobogda u PL sto prije jer zaslužujete to kao klub i navijači 😊

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 10:51
Postao/la Eugen
Nastavili smo pobjedonosni niz, sada nas čeka još jedna domaća utakmica i protivnik koji ne bi trebao barem na papiru da nam napravi neke velike probleme, ali opet moje misljenje je da ce biti teska utakmica, te da cemo im otpor slomiti u drugom poluvremenu. Nadam se da cemo do kraja mjeseca slaviti na svim utakmicama i krenuti se pripremati za Premijer ligu u svakom smislu, posljednjih par kola mozda dati sansu i kojem junioru da vidimo moze li se na njih racunati (Huzjerovic, Šehić, Krehmić).

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 11:16
Postao/la Cr7legia
Bilo bi vrijeme malo da se i još neki juniori angažuju makar da dobiju malo minutaže protiv Gračanice. Možda nekih 10-15 minuta zavisi od rezultata :like:

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 11:42
Postao/la phillies
Neka juniora gdje im je i mjesto. Nek se oni bore da ostanu u PL-u, a za prvi tim ima vremena. Ako rezultat dopusti ima na klupi dovoljno igraca koji nisu do sad imali vecu minutazu, pa nek njih ubacuje.

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 12:38
Postao/la zjenica

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 14:13
Postao/la phillies
Za one koji prate i onu tabelu gdje nismo prvi :D :D

slika

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 15:00
Postao/la Crkvice88
Razmisljam danas nesto, i na um mi pade Salcinovic, kako je samo tiho otiso iz kluba ( vjerovatno je on to tako zelio ) al mislim da je zasluzio oprostaj od voljenog kluba na jedan nacin kako to i prilici igracu kakav je on. Dao je on puno Celiku. Nadam se da ce biti prilike da se on i Isakovic oproste pred punim stadionom il kad budemo dizali trofej zadnju domacu utakmicu ove lige na Bilinom ili eventualno prvu utakmicu u plBiH. Zasluzili su njih dvojica to, a vjerujem da bi im znacilo

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 15:09
Postao/la ALLSTAR
Crkvice88 je napisao/la: 06 tra 2026, 15:00 Razmisljam danas nesto, i na um mi pade Salcinovic, kako je samo tiho otiso iz kluba ( vjerovatno je on to tako zelio ) al mislim da je zasluzio oprostaj od voljenog kluba na jedan nacin kako to i prilici igracu kakav je on. Dao je on puno Celiku. Nadam se da ce biti prilike da se on i Isakovic oproste pred punim stadionom il kad budemo dizali trofej zadnju domacu utakmicu ove lige na Bilinom ili eventualno prvu utakmicu u plBiH. Zasluzili su njih dvojica to, a vjerujem da bi im znacilo
Bilo bi dobro na ljeto da se odigra prijateljska utakmica na Bilinom protiv Graz GAK i nek se tu oproste

Re: NK Čelik

Postano: 06 tra 2026, 15:20
Postao/la phillies
Za sastavljaca ankete, izbaciti Durmu a ubaciti nekog veznog (Babica npr). Ko glasa da Durmo bude najbolji igrac protiv Bratstva nek mu odmah nestane interneta do kraja SP-a :D