Stranica: 2/2.

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik

Postano: 30 tra 2026, 11:47
Postao/la laudrup
Nema veze lizat će sladoled :lol:

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik

Postano: 30 tra 2026, 12:08
Postao/la Redbull
R0b je napisao/la: 30 tra 2026, 11:23
laudrup je napisao/la: 30 tra 2026, 09:07 Ženturače u FIS-u pred utakmicu i usput na utakmicu :rock:
Nedelja je neradna u FIS-u, mislim da se cak ni kafa ne može popiti :cry:
Jos bolje, nece para potrositi 😂

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik

Postano: 30 tra 2026, 15:30
Postao/la laudrup
Najveću prijetnju Vitez može napraviti sigurno po krilnim pozicijama gdje igraju Sejmenović, Martinović i Ramljak.

Najtanji su u defanzivnoj liniji i tu Čelik može i mora tražiti svoju priliku, dugim loptama i prebacivanjem veznog reda domaćih.

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik

Postano: 04 svi 2026, 12:53
Postao/la phillies
slika

Kljucaj! :D

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik

Postano: 04 svi 2026, 12:58
Postao/la Cr7legia
Vala kako oni nisu mogli dati prenos iako su oni prenosili prije neke utakmice, cccc. Ma ajd nek se dobilo i otvaraj temu Čelik - Tošk

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik

Postano: 04 svi 2026, 13:47
Postao/la laudrup
Za maloljetne i žene sreća nije stream bio da se vidi k@ranje na tribinama i na terenu :lol:

Kraj utakmice
0:3

Lock.