Stranica: 2/2.
Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik
Postano: 30 tra 2026, 11:47
Postao/la laudrup
Nema veze lizat će sladoled

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik
Postano: 30 tra 2026, 12:08
Postao/la Redbull
R0b je napisao/la: ↑30 tra 2026, 11:23
laudrup je napisao/la: ↑30 tra 2026, 09:07
Ženturače u FIS-u pred utakmicu i usput na utakmicu
Nedelja je neradna u FIS-u, mislim da se cak ni kafa ne može popiti
Jos bolje, nece para potrositi

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik
Postano: 30 tra 2026, 15:30
Postao/la laudrup
Najveću prijetnju Vitez može napraviti sigurno po krilnim pozicijama gdje igraju Sejmenović, Martinović i Ramljak.
Najtanji su u defanzivnoj liniji i tu Čelik može i mora tražiti svoju priliku, dugim loptama i prebacivanjem veznog reda domaćih.
Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik
Postano: 04 svi 2026, 12:53
Postao/la phillies
Kljucaj!

Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik
Postano: 04 svi 2026, 12:58
Postao/la Cr7legia
Vala kako oni nisu mogli dati prenos iako su oni prenosili prije neke utakmice, cccc. Ma ajd nek se dobilo i otvaraj temu Čelik - Tošk
Re: 21. kolo: NK Vitez - NK Čelik
Postano: 04 svi 2026, 13:47
Postao/la laudrup
Za maloljetne i žene sreća nije stream bio da se vidi k@ranje na tribinama i na terenu
Kraj utakmice
0:3
Lock.