Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
500 članova očekujem do 28.12. - idemo do 2000 članova, Truhlo na aparatima
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
laudrup je napisao/la: ↑18 pro 2025, 09:43
500 članova očekujem do 28.12. - idemo do 2000 članova, Truhlo na aparatima
Nije samo Truhlo na aparatima
I ja sam konto ako bude 300 clanova do N.G sutat se u guzicu od dragosti
A haman 300 clanova cemo imat vec u petak u 16.20
Pa dobro, ako cemo pratiti trendove iz proslih godina, najvece brojke uclanjenja su se postizale u prvih nekoliko mjeseci a kasnije je to islo na kasicicu. Isto ocekujem i ove godine (mozda samo plasman u PL dadne dodatni hajp tamo nekad maj-juni). Malo ko ce se uclanjivati nakon Skupstine i tamo u septembru ili oktobru.
Vidjecemo sta ce biti danas ovo se vise iscekuje nego posjeta nakon Posusja
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Mislim da tek ovo testiraju, mozda kroz par dana bi trebalo biti gotovo ili je po drzavama ogranicemo samo na dijasporu. Ja sam mozda naletio samo dok su testirali ili sta vec.
Mislim da tek ovo testiraju, mozda kroz par dana bi trebalo biti gotovo ili je po drzavama ogranicemo samo na dijasporu. Ja sam mozda naletio samo dok su testirali ili sta vec.
Moze bit da si naletio na testnu verziju.Drago mi je da su odmah reaogovali što je za svaku pohvalu.
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
laudrup je napisao/la: ↑19 pro 2025, 09:18
Danas 300+ idemoo
Da li se zna brojka od danas ili nagađamo??
Blizu 300
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Jučer obavljena dužnost
Još da stigne na adresu mi clanska
Svako se može učlaniti
Ja koji nisam zaposlen pa sam obavio mogu svi
Jer ne mogu da ne podržim momke koji su nas obradovali na terenu ove godine
Almir2018 je napisao/la: ↑20 pro 2025, 19:18
Jučer obavljena dužnost
Još da stigne na adresu mi clanska
Svako se može učlaniti
Ja koji nisam zaposlen pa sam obavio mogu svi
Jer ne mogu da ne podržim momke koji su nas obradovali na terenu ove godine
Svaka čast tebi i svim ljudima van Zenice koji se učlane u klub.Vozuća,Zavidovići respekt!
Svake godine je tako. Prva 2-3 dana se dodje do 200-300 i onda sve stane i ide na kapaljku. Neki imaju i bas nerealna ocekivanja od 2000 clanova nakon proslogodisnjih 800-900 !? Ja sam rekao ako se prebaci 1000 to je to,ni ne nadam se previse.