Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Odgovori
Kinder_jaje
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 srp 2024, 23:18

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Kinder_jaje »

PonosniSmogovci je napisao/la: 27 lip 2026, 20:01
Truhlo je napisao/la: 27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.

Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.

Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
Ne znam sto napadate coeka kad je sve upravu nisu ovo igraci koji ce donjeti prevagu al eto necu vam ni ja kvariti ovaj hajp sa ovim "pojacanjima".
Jedino pojacanje po meni je spanac a ovo sve ostalo je vrlo tanko a to ce pokazati i polusezona i onda kukanje.
zastava
Postovi: 60
Pridružen/a: 18 srp 2024, 11:16

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la zastava »

Spominjete te kapitalce kao da na drvetu rastu i samo cekaju da ih mi zovemo. Igraci koji su imali dobru sezonu u PL, a timovi su im ostali u ligi, mogu ici samo vani - eventualno ova trojka zrinjski, borac, sarajevo, a nema ni teoretske sanse da dodju kod nas.

Igrace iz timova koji su ispali mozemo dovoditi i ocito se to i radi. Takodjer, tu su sloga i radnik koji su u raspadu i gdje se moze probrati nesto.

Drugo mjesto gdje mozemo naci dobre igrace je 2.hnl, ali ni to nece biti kapitalci forumasima jer ih ne znaju.

Ja nekako imam povjerenja u bojana i ljude u klubu jer su prosle sezone u 2 prelazna roka pokazali da mogu sloziti ekipu da ostvari cilj. Drago mi je da se ne dovode izvikani igraci iz PL, to je uvijek recept za katastrofu.

Isto tako mislim da nam opstanak nece biti upitan jer trebamo naci samo 2 gora od nas, a prvi kandidati su sloga, radnik i bsk. Dalje su to siroki i velez.
PonosniSmogovci
Postovi: 228
Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PonosniSmogovci »

Samo sebi u glavu usaditi da se prvu sezonu borimo za opstanak u PL, a kako stvari na početku transfer roka izgledaju imat ćemo ekipu koja bi trebala odgovoriti zadatku.

Zaboravlja se često da je sad naš klub finansijski stabilan. Da su plate redovne, uslovi vrhunski itd. Sad igrač ne mora da razmišlja kako da izbije pare koje mu se duguju kao što su možda morali u prethodnim klubovima nego se mogu posvetiti isključivo fudbalu.

Kako god još koji dan i eto prve prijateljske.
Bufon
Postovi: 43
Pridružen/a: 27 sij 2026, 07:17

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Bufon »

Leicester City je doveo Mahreza za 500hiljada, 4 godine kasnije prodao ga za 60 miliona!!!
Čelik će aBd biti priča kao o Leicesteru!
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2641
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

PonosniSmogovci je napisao/la: 27 lip 2026, 20:01
Truhlo je napisao/la: 27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.

Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.

Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
Ovo je forum gdje navijači iznose svoja mišljenja i ona se mogu razlikovati, 100 ljudi, 100 ćudi. Ako ti se ne sviđa, zaobiđi, preskoči, blokiraj, nemoj ni čitati.

Ispratio sam priličan broj utakmica radnika prošle sezone, prelistaj temu premijer liga, par forumaša pisalo, ne možeš me ubijediti da je Hrvanović neko mega giga krilo, ni Faraj, pišem na osnovu onoga što sam gledao. Zna se ko su bili nosioci igre kod Radnika na krilima, Gorzi i Pantelić, ova dvojica ništa posebno. Isto tako ne mora značiti da kod nas neće biti bolji, uvijek neki igrač može proigrati.

Još jedno krilo mora biti bolje od ove dvojice i Sijamije, ovo pišem za ambicije ostanka u ligi, premijer liga je drugi sport i mnogi će se iznenaditi kolika je razlika u kvaliteti.
Cinvict35
Postovi: 1217
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

Truhlo je napisao/la: 28 lip 2026, 09:02
PonosniSmogovci je napisao/la: 27 lip 2026, 20:01
Truhlo je napisao/la: 27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.

Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.

Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
Ovo je forum gdje navijači iznose svoja mišljenja i ona se mogu razlikovati, 100 ljudi, 100 ćudi. Ako ti se ne sviđa, zaobiđi, preskoči, blokiraj, nemoj ni čitati.

Ispratio sam priličan broj utakmica radnika prošle sezone, prelistaj temu premijer liga, par forumaša pisalo, ne možeš me ubijediti da je Hrvanović neko mega giga krilo, ni Faraj, pišem na osnovu onoga što sam gledao. Zna se ko su bili nosioci igre kod Radnika na krilima, Gorzi i Pantelić, ova dvojica ništa posebno. Isto tako ne mora značiti da kod nas neće biti bolji, uvijek neki igrač može proigrati.

Još jedno krilo mora biti bolje od ove dvojice i Sijamije, ovo pišem za ambicije ostanka u ligi, premijer liga je drugi sport i mnogi će se iznenaditi kolika je razlika u kvaliteti.
Pravda zq Truhlu, momak sigurno najbolje poznaje PL od svih nas na forumu i ima pravo da iznosi svoje misljenje a i ja sam ocekivao mozda kojeg i boljeg igraca ali nadat se da ce pred kraj prelaznog roka neki top igrqc da potpise.
Ipak smo dobili 1, 5 miliona cistog novca i to bi trebalo potrosit na pojacanja odnosno na prvi tim a ono ostalo valjda mi kao klub mpzemo isfinansirat, uprava navijaci a ako se bude stedilo i upadnes u belaje na zimu nemas neki igraca i onda te kolju za pqre.Truhlo je 100% upravu nike lose daleko od toga ali mora se u ekipu ukombinovat bar 3 top igraca koja i kostaju a imam i nadu da ce tako i da bude.Sad ce napadi treba trosit racionalno i sl, da trrba naravno ali ako ti neko da cistog kesa 1.5 miliona a mi kao klub nemozemo napravit jos 2.5 minimum onda je nama tesko igrat PL.Nasa sansa je ta 2 kluba iz rs i nadam se puno Bilino i podrska gdje cemo tesko gubit od ovih ekipa iz sredine a da dobijamo ove pomenute sto ce se sa nama borit za opstanak
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2641
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Cinvict35 je napisao/la: 28 lip 2026, 09:36
Truhlo je napisao/la: 28 lip 2026, 09:02
PonosniSmogovci je napisao/la: 27 lip 2026, 20:01

Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.

Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
Ovo je forum gdje navijači iznose svoja mišljenja i ona se mogu razlikovati, 100 ljudi, 100 ćudi. Ako ti se ne sviđa, zaobiđi, preskoči, blokiraj, nemoj ni čitati.

Ispratio sam priličan broj utakmica radnika prošle sezone, prelistaj temu premijer liga, par forumaša pisalo, ne možeš me ubijediti da je Hrvanović neko mega giga krilo, ni Faraj, pišem na osnovu onoga što sam gledao. Zna se ko su bili nosioci igre kod Radnika na krilima, Gorzi i Pantelić, ova dvojica ništa posebno. Isto tako ne mora značiti da kod nas neće biti bolji, uvijek neki igrač može proigrati.

Još jedno krilo mora biti bolje od ove dvojice i Sijamije, ovo pišem za ambicije ostanka u ligi, premijer liga je drugi sport i mnogi će se iznenaditi kolika je razlika u kvaliteti.
Pravda zq Truhlu, momak sigurno najbolje poznaje PL od svih nas na forumu i ima pravo da iznosi svoje misljenje a i ja sam ocekivao mozda kojeg i boljeg igraca ali nadat se da ce pred kraj prelaznog roka neki top igrqc da potpise.
Ipak smo dobili 1, 5 miliona cistog novca i to bi trebalo potrosit na pojacanja odnosno na prvi tim a ono ostalo valjda mi kao klub mpzemo isfinansirat.Uprava navijaci a ako se bude stedilo i upadnes u belaje na zimu nemas neki igraca i onda te kolju za pqre.Truhlo je 100% upravu nike lose daleko od toga ali mora se u ekipu ukombinovat bar 3 top igraca koja i kostaju a imam i nadu da ce tako i da bude
Još jednom, vratite se na moj prvi post, gdje sam rekao sasvim solidno do sad, ali se nadam da preostala 3, 4 što će doći, da će ipak biti malo jači kvalitet. Uboli smo Mohedana i mladog reprezentativca Omića, vrhunski posao, što jest jest. Isto tako ušli u rizik sa Farajom, Hrvanovićem i Šabanovićem, koji nemaju jake sezone iza sebe, ali imaju potencijal da nešto možda naprave ako se kockice slože. Ne znam šta je tu loš komentar da bi nam trebalo provjerenije krilo za narednu sezonu.
RealMadrid
Postovi: 472
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RealMadrid »

Jel i danas ugrijalo :rock:
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2096
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

RealMadrid je napisao/la: 28 lip 2026, 10:25 Jel i danas ugrijalo :rock:
Jest, za bazena sto mi laudrup rek'o 8-)
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
PonosniSmogovci
Postovi: 228
Pridružen/a: 08 srp 2024, 18:36

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PonosniSmogovci »

Ni u jednom momentu nisam rekao da je loš čak šta više. Nego me nervira potcjenjivanje našeg, a veličanje ostalog, a čak šta više upotpunosti se slažem stobom da nam novi špic i desno krilo trebaju biti najbolji igrači u ekipi.

Samo malo pozitive i svjesnosti da pravimo ekipu za opstanak, a idemo u dobrom pravcu. Ne dovode se škartovi, istrošeni PL igrači nego oni s potencijalom koji u uređenom sistemu itekako dobri igrači mogu biti.
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1219
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

Prevelike vrućine za bazena. Ribica, Spa centar Čardaci ili sarajevski bazeni. Uživajte na moru, čujemo se sutra ujutro. Pozdrav!
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Odgovori