Ne znam sto napadate coeka kad je sve upravu nisu ovo igraci koji ce donjeti prevagu al eto necu vam ni ja kvariti ovaj hajp sa ovim "pojacanjima".PonosniSmogovci je napisao/la: ↑27 lip 2026, 20:01Pa napravi Čelik i od tog Šere igračinu. Nervira me ovo uporno potcjenjivanje tvoje. Vuče se to par prelaznih rokova. Da izvineš me kolega preseravaš ga malo.Truhlo je napisao/la: ↑27 lip 2026, 18:30 Očekivao sam dosta bolje krilo od Hrvanovića, sjetite se njega i Šere u onoj ekipi Slobode u ligi 12, koja nije mogla nikom boda uzeti. Moramo dovesti dva, tri igrača jačeg ranga, ako izuzmemo Mohedana i Omića, ova tri što su došla, meni barem bliže ispadanju nego sredini tabele. Nadam se da smo najbolje za kraj ostavili, barem tog ofanzivnog veznog da bude ranga Jovića, uz Mohedana, Amoaha i Omića da se imamo čemu nadati. Odbrana nam je solidna, ukoliko dovedemo dobrog lijevog beka.
Što se tiče njegove pozicije čisto krilo, dešnjak, igra i desno i lijevo, više desno krilo.
Još jakog špica i dobru desetku te još jednu opciju na desnom krilu. S tim bi po meni imali itekako dobru ekipu za ostvarivanje cilja u prvoj sezoni, a to je 8. mjesto.
Jedino pojacanje po meni je spanac a ovo sve ostalo je vrlo tanko a to ce pokazati i polusezona i onda kukanje.