NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Najviše deficitarna pozicija u Čeliku po vama je?

Anketa traje do: 02 srp 2026, 14:37.

Golman
0
Nema glasova.
Bekovi
2
18%
Stoperi
1
9%
Defanzivni centralni vezni
0
Nema glasova.
Ofanzivni centralni vezni
3
27%
Krila
1
9%
Napadač
4
36%
 
Ukupno glasova: 11

Almir2018
Postovi: 418
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:02

Re: NK Čelik

Post Postao/la Almir2018 »

Po meni nama jos treba minimum 5 igrača
Golman ofanzivni veznjak napadač jer masic nema šanse da izdrži sam sezonu jos jedno krilo i lijevi bek
Sto se tice hrvanovica sasvim solidno pojačanje
A zna li neko sta je sa kingom ostaje li on?
Eugen
Postovi: 1177
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: NK Čelik

Post Postao/la Eugen »

Golman ce se traziti, ali nije pod moranjem, Šutković je idealan za Premijer ligu plus zaštićeno godište. Još napadač, krilo i jedan veznjak to je to, mislim da cemo na kraju doci do brojke od 8 novih igraca uz dobre pripreme ocekujem da budemo tvrd orah svakoj ekipi, posebno na nasem stadionu
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

Eugen je napisao/la: 27 lip 2026, 18:17 Golman ce se traziti, ali nije pod moranjem, Šutković je idealan za Premijer ligu plus zaštićeno godište. Još napadač, krilo i jedan veznjak to je to, mislim da cemo na kraju doci do brojke od 8 novih igraca uz dobre pripreme ocekujem da budemo tvrd orah svakoj ekipi, posebno na nasem stadionu
Po meni lijevi bek je moranje. Smajlovic i Popovic ne mogu ti iznijeti, cak i Smajlovic sto je ostavljen dobro je pogledan.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

........................Šutković(u-21).................
Sivac.........Horić(C)......Mašetić.........?????
....................Amoah.........Omić....................
.............................Mohedano.......................
Hrvanović.............................................Faraj......
...........................??????(Mašić)
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
BatistutA19
Postovi: 917
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Dobro doso Aldine!.
Sjecam ga se kao igraca Zrinjskog meni je on dobar bio i mislim za Celik da je sasvim korektno pojacanje u napadu samo da bude zdrav i spreman.
Mi moramo bit svjesni da je ovo nas maximum.pojacanja kakva dovodimo e samo da se to uklopi slozi i trebalo bi bit dovoljno za opstanak i uz dobru podrsku navijaca.
A ta mastanja o mega pojacanjima ili ko sto neko kaze napadanje Kupa to stvarno iskjucite i zaboravite i treba bit samo realan i onda cemo svi bit zadovoljni .
Nit mozemo nesto napadat Europu nit mozemo preko kupa sta uradit,nemamo taj kvalitet nit cemo ga imat .
Ova liga kakva god da je ,kakvo god sudjenje bilo na kraju tabela pokazuje stvarnu sliku a to sto sarajevski klubovi prvo ne mogu parirat Zrinjskom i Borcu to je do njih a ne trazit krivca u sudijama,savezu u Zrinjskom ili Borcu.Na kraju krajeva ti klubovi naprave rezultat u Europi a ovi svi ispadnu odmah..Ne bojim se sudjenja i te teorije zavjere bosnjaci hrvati srbi Vico savez sudije i na kraju se svi poredaju po kvalitetu.
I nama nije niko kriv bio nego mi ,dok nismo pomeli svoju avliju i resetirali se ne bi milimetra napredovali ,samo sto sad nakon reseta nemamo jos taj kvalitet.
Avatar
BatistutA19
Postovi: 917
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

I da dodam Sutkovic br 1 em U 21 a ima kvalitet i treba mu dat sansu ,bolje on prvi golman nego igrac U21 da imas manje na terenu tj da nemas kvalitet a mi kvalitetnog U21 igraca za Wwin ligu BiH nemamo.
Avatar
BatistutA19
Postovi: 917
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Moram dodat opet nesto ali da kritikujem Dinu ,dragi Dino kao ozbiljan portal ne mozes pravit greske i lapsuze u clancima velike.
Bosna i Hercegovina igra 1/16 sa Amerikom a ne 1/8 kako pise u clanku o reprezentaciji BiH..
Odgovori