FK Željezničar
- UzivaocKajkuta
- Postovi: 184
- Pridružen/a: 06 ožu 2026, 15:42
- BukiBiščević
- Postovi: 58
- Pridružen/a: 02 ožu 2026, 16:28
Re: FK Željezničar
Uđem ponekad na stari forum, pošto vidim da većina i dalje piše tamo, pročitam neka 3 posta, i samo ugasim. Koja debilana je ono postala, nerealno.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Re: FK Željezničar
Po meni pun pogodak dolazak ovdje, nema nijednog bota, može se nešto i pročitati, hajd ok ovih dana nema jer nema informacija čekamo pripreme, ali baš dobra ekipa ovdjeBukiBiščević je napisao/la: ↑27 lip 2026, 14:59 Uđem ponekad na stari forum, pošto vidim da većina i dalje piše tamo, pročitam neka 3 posta, i samo ugasim. Koja debilana je ono postala, nerealno.
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš.