Jos uvijek mi je zao sto je Sero otisao, imao je ono nesto, i znao je zapaliti publiku, 'podvaliti" loptu i zavesti.
Marin je u drugoj polusezoni imao ponajbolju statistiku, posebno sto je igrao većinom bocnog, imao odlicne asistencije i golove, a naravno Masic je iskoristio njihovo proigravanje, i odradio golgeterski i s mudima u nekim utakmicama..
NK Čelik
-
RealMadrid
- Postovi: 469
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42
Re: NK Čelik
Zna li se kad je izvlačenje parova?
Re: NK Čelik
Dok se zavrsi drugostepeno licenciranje i utvrdi 10-ti klub. Pocetak jula najvjerovatnije.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
-
RealMadrid
- Postovi: 469
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42