NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Hardcoreconvict
Postovi: 9
Pridružen/a: 29 kol 2025, 18:45

Re: NK Čelik

Post Postao/la Hardcoreconvict »

Jos uvijek mi je zao sto je Sero otisao, imao je ono nesto, i znao je zapaliti publiku, 'podvaliti" loptu i zavesti.

Marin je u drugoj polusezoni imao ponajbolju statistiku, posebno sto je igrao većinom bocnog, imao odlicne asistencije i golove, a naravno Masic je iskoristio njihovo proigravanje, i odradio golgeterski i s mudima u nekim utakmicama..
RealMadrid
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: NK Čelik

Post Postao/la RealMadrid »

Zna li se kad je izvlačenje parova?
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

RealMadrid je napisao/la: 26 lip 2026, 15:16 Zna li se kad je izvlačenje parova?
Dok se zavrsi drugostepeno licenciranje i utvrdi 10-ti klub. Pocetak jula najvjerovatnije.
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
RealMadrid
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42

Re: NK Čelik

Post Postao/la RealMadrid »

phillies je napisao/la: 26 lip 2026, 15:58
RealMadrid je napisao/la: 26 lip 2026, 15:16 Zna li se kad je izvlačenje parova?
Dok se zavrsi drugostepeno licenciranje i utvrdi 10-ti klub. Pocetak jula najvjerovatnije.
Hvala.
Odgovori