Reprezentacija BiH
Re: Reprezentacija BiH
Nikad više neću kritikovati igru Čelika. Pa ovdje momci igraju za hiljadu eura i ja ih drkam jer ne znaju odigrati akciju a ovi hadalji u veznom redu reprezentacije na SP jebenom 3 sekunde ne mogu zadržati loptu u nogama. Nijedan. Amoah je Iniesta za Tahirovića. Gorak ukus ustima i nakon osvojenog boda protiv domaćina, zato jer ga nismo zaslužili. Baš baš antipropaganda fudbala. I ne kontam ljude koji igraju u Benfici, Atalanti i na tom nivou godinama da fizički nisu spremni za 90 minuta.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: Reprezentacija BiH
Ne moze se vezni red zasnivati na Tahirovicu i Basicu skoro cijelu utakmicu, protiv reprezentacije koja zna igrati lopte. Pogotovo ako krila nisu u elementu, a veceras Bajraktarevic definitivno nije bio. Ako se tome doda i standarno neefikasna utakmica Demirovica, koji je mogao rijesiti pitanje pobjednika, ali je fulio, onda ovaj rezultat je vise nego dobar za nasu reprezentaciju.PatrickBateman je napisao/la: ↑12 lip 2026, 21:58 Teska utakmica, rezultat je tu ali patimo dosta, ne mozemo zadrzati loptu ni minut. Treba izvadit jednog spica i ojacat vezbi red.
Jenjic je za Tahirovica Pogba licno
Morali smo rudariti za njega, ali to je ono sto nas je krasilo u zadnje vrijeme. Nema u nasoj igri ljepote, vec samo borba, bacanje na glavu i gledanje da sto manje gresaka imamo u odbrani. U par slucajeva kanadjani su nas bas izigrali kratkim pasovima u nasem kaznenom ali srecom nisu pogodili.
Nadam se da ce se Kolasinac oporaviti do utakmice protiv Svajcarske, inace bice bolnih rokada u sastavu.
Za kraj presjek rezultata:

Tesko dajemo, ali tesko i primamo. Kad povedemo povlacimo se da li svjesno da li nesvjesno, i prepustamo igru protivniku, koji nas onda pritisce i samo je pitanje vremena kad ce nasa odbrana popustiti.
Kad gubimo, zadnjih pola sata bacamo sve u napad i idemo all in. Srecom po nas to je do sada prolazilo (ali nijednom da preokrenemo rezultat u potpunosti). Isto tako srecom lutrija raspucavanja je bila na nasoj strani.
Bod upisan, idemo dalje. Za sest dana sajdzije i muzari krave Milke podno Alpa, vrijeme je da jednu utakmicu glat dobijemo
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Reprezentacija BiH

Gledaj sta je covjek prokockao, nije cak ni sutao, nego hoce zaobici golmana. Sramota !
U 40 utakmica u reprezentaciji, bukvalno nista nije naoravio, a prostora dobio vise od svih. Tabakovic ikona za njega.
Re: Reprezentacija BiH
Tek sam danas vidio (dok sam trazio ovu sansu Demirovica), da je ona odbrambena precka Kolasinca bila malo prije ove sanse. Stvarno da ju je Demirovic iskoristio, koliki bi to demoralisajuci faktor bio za Kanadu i mislim da bi mi ovo lagano priveli kraju, cak i sa Tahirovicem u igri. Ali....
isto tako, da je kojim slucajem Kolasinac "pogodio" nas gol, mogao bi ga komotno izvaditi iz igre i ne uvoditi do kraja prvenstva, jer bi i on moralno potonuo ko Titanik. Zamisli na dva SP-a u prvim utakmicama postizes dva autogla
isto tako, da je kojim slucajem Kolasinac "pogodio" nas gol, mogao bi ga komotno izvaditi iz igre i ne uvoditi do kraja prvenstva, jer bi i on moralno potonuo ko Titanik. Zamisli na dva SP-a u prvim utakmicama postizes dva autogla
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Reprezentacija BiH
Mahmić koliko je dobio minuta dobro je odigrao, Vasilj kapa dole skidao je sve šta je mogao puklo na kraju šta ćeš.
Tarik bi bio perfektan samo da nije napravio onakav glup faul,(možda i nije toliko glup, ali hajd) trebao ga je pustiti dešava se.
Tahirović osrednje na loše
Demirović standardno ispod prosjeka
Dedić i Kolašinac ok
Džeko ok za svoje godine
Alajbegović i Bajraktarević imaju idalje tu neku tremu ne znamo šta im je.
Mamiću sine ako ne znaš glavom izbij nogom, glup penal, ne znam više
Pukli smo kad je Tarik dobio crveni.
2 gola protiv Katra da bi osigurali top 8 trećih mjesta.
Tarik bi bio perfektan samo da nije napravio onakav glup faul,(možda i nije toliko glup, ali hajd) trebao ga je pustiti dešava se.
Tahirović osrednje na loše
Demirović standardno ispod prosjeka
Dedić i Kolašinac ok
Džeko ok za svoje godine
Alajbegović i Bajraktarević imaju idalje tu neku tremu ne znamo šta im je.
Mamiću sine ako ne znaš glavom izbij nogom, glup penal, ne znam više
Pukli smo kad je Tarik dobio crveni.
2 gola protiv Katra da bi osigurali top 8 trećih mjesta.
NK Čelik 45 i Robijaši 88

OKK Čelik 54

OKK Čelik 54
Re: Reprezentacija BiH
22.5 mil. Dollara do sad zaradili, valjda nesto na stadion preusmjere.
Re: Reprezentacija BiH
Jesam, ali ukupno prolaskom grupa u r32 13.5 mil. ce uzeti. Milion vise u odnosu na wame grupe.
Re: Reprezentacija BiH
Na ovo dodati jos 1.5 milion dolara koje je FIFA naknadno dodala za "troskove treniranja i pripreme"
Champions: USD 50 million
Runners-up: USD 33 million
3rd place: USD 29 million
4th place: USD 27 million
5th-8th place: USD 19 million
9th-16th place: USD 15 million
17th- 32nd place: USD 11 million
33rd-48th place: USD 9 million
Dakle trenutno su momci zaradili 12,5 miliona dolara, a ako prodju kauboje taj iznos se penje na 16,5 miliona.
Malo li je. Taman za jos jednu zgradu Savezu hahahaa Kad krene taljenje, to ce biti zanimljivije od SP-a, ali nazalost nece biti prenosa.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Reprezentacija BiH
Kako nam se otvara put do 1/4 finala, samo da ameriku dobijemo.