Joj ako bude rutonja JovićCinvict35 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 09:24Haman 10tka, za Truhlu i protivnicki dio terena hahhaRealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 00:43 Prozivka u 10h, hoće li prije prozivke biti predstavljen novi igrač?
Transferi 2026/27
Re: Transferi 2026/27
Re: Transferi 2026/27
Eugen je napisao/la: ↑25 lip 2026, 07:30DaRealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 00:43 Prozivka u 10h, hoće li prije prozivke biti predstavljen novi igrač?![]()

Znate svi sta hocu da kazem
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
- Delirijum1988
- Postovi: 93
- Pridružen/a: 02 lis 2024, 10:19
Re: Transferi 2026/27
Ide Faraj AAAAAAAAAAAAAA 
-
PatrickBateman
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27
Re: Transferi 2026/27
Fina pojacanja do sad nije sad da se padne na usta ali dosta solidno
Re: Transferi 2026/27
Valjda će kod nas proigrati, u Radniku nije baš blistao. Gorzi je za klasu kvalitetniji bio od njega. Čekamo da vidimo ko ostaje, ima li nekih iznenađenja u odlascima.
-
strucnjak9
- Postovi: 196
- Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15
Re: Transferi 2026/27
Talha mi je prije neki dan rekao da je Faraj za 3 klase bolji igrac od Ghorzija, za jedno od boljih krila lige ga smatra. Razlog sto je imao manju minutazu bili su samo nesuglasice s trenerom i povreda prvu polusezonu. A i statistika kad se vidi Faraj je imao 1 gol i 4 asistencije, ukupan skor 5… dok je Ghorzi imao 7 golova. Za skoro 3x vise minuta Ghorzi je za 2 skora bolji
Re: Transferi 2026/27
Moj dojam što sam gledao Radnik par puta, tačno da Faraj zna lopte, ima onaj vic u igri, ali to nije dovoljno i zato je klupa. Gorzi puno jači fizič̣ki, može zagraditi loptu, probiti na snagu, igra odbranu. Ovaj mi baca na Palačkića fizikom i mislim da je to jedini razlog što se nije probio još.strucnjak9 je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:15Talha mi je prije neki dan rekao da je Faraj za 3 klase bolji igrac od Ghorzija, za jedno od boljih krila lige ga smatra. Razlog sto je imao manju minutazu bili su samo nesuglasice s trenerom i povreda prvu polusezonu. A i statistika kad se vidi Faraj je imao 1 gol i 4 asistencije, ukupan skor 5… dok je Ghorzi imao 7 golova. Za skoro 3x vise minuta Ghorzi je za 2 skora bolji
Re: Transferi 2026/27
I jel to to za danas? Pa sta cemo sad cekat' vazdan 
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: Transferi 2026/27
Ima li gdjeapisak ko se sve pojavio na prozivci? Ko ostaje od starih igraca?
-
RealMadrid
- Postovi: 469
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42
Re: Transferi 2026/27
King nije bio na prozivci 

-
prisonbreak
- Postovi: 863
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Za mene on i nije pokazao da treba ostati u PL.
Re: Transferi 2026/27
Ne znam onda koji si ti fudbal gledao majstore...
-
prisonbreak
- Postovi: 863
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: Transferi 2026/27
Svako svoje misljenje.kalifa je napisao/la: ↑25 lip 2026, 11:52Ne znam onda koji si ti fudbal gledao majstore...