Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Eugen
Postovi: 1175
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Eugen »

Rano je jos 😄
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

A jest ugrijalo, imam osjećaj da je 40 stepeni
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Ma jarane, sad da dovedu Mesija ne bi se obradovao :D :D :D :
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

Bit će zanimljiva diskusija na forumu u svakom slučaju.
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
R0B1J4SH
Postovi: 612
Pridružen/a: 18 kol 2024, 12:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la R0B1J4SH »

laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 14:57 Bit će zanimljiva diskusija na forumu u svakom slučaju.
Nema veze nek zakuha nije dugo,samo da ga predstave
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

f5
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Vidjecemo, Sabanovicu dobro dosao.

Al bas slika na kojoj dobija crveni...ono nostradamusovski :D

PS. Sad mi je veca briga, sta se desilo s Kockom? :D :D
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

Screenshot_1.png
Screenshot_1.png (52.77 KiB) Pogledano 426 puta.
O kvalitetu ne treba pričati, nadam se da će izdržati pripreme i ne biti novi Bureković s obzirom na veliki pad u karijeri i skoro bez ikakve takmičarske forme u posljednje 2 godine.
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Avatar
Cr7legia
12. igrač
Postovi: 608
Pridružen/a: 09 kol 2025, 20:55

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cr7legia »

laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 15:35 Screenshot_1.png

O kvalitetu ne treba pričati, nadam se da će izdržati pripreme i ne biti novi Bureković s obzirom na veliki pad u karijeri i skoro bez ikakve takmičarske forme u posljednje 2 godine.
Rizičan potez vidjeti ćemo hoće li se isplatiti?🫣
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
Avatar
Zalayeta22
Postovi: 29
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:18

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Zalayeta22 »

S obzirom da je pitar mrtvi, prvo treba dobro oznojit dres da bi dobio neku ocjenu. Svi kreću od 0 on od -5 :D
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
PatrickBateman
Postovi: 589
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Nesporan je kvalitet, nije covjek na lijepe oci igrao u Francuskoj. Da je u takmicarskoj formi ovo bi bio 10/10 transfer

P.S.
Prednost je sto jos u odlicnim godinama za igraca, tako da motiv da se vrati u formu ne bi trebao biti upitan
Srce, čast i ponos!
R0B1J4SH
Postovi: 612
Pridružen/a: 18 kol 2024, 12:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la R0B1J4SH »

laudrup je napisao/la: 24 lip 2026, 15:35 Screenshot_1.png

O kvalitetu ne treba pričati, nadam se da će izdržati pripreme i ne biti novi Bureković s obzirom na veliki pad u karijeri i skoro bez ikakve takmičarske forme u posljednje 2 godine.
Nisi dzaba reko bice diskusije.
Ne znam al ovo je meni previse rizično al eto
Jaled7
Postovi: 172
Pridružen/a: 07 srp 2024, 21:36

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Jaled7 »

Povreda pa dugotrajno neigranje.Nisam za ovakve transfere,ali u najboljim je godinama pa možda nas pozitivno iznenadi.To što je igrao u Sarajevu ništa ne znači.
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2626
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Avenija »

Prolazi cijele pripreme sa ekipom, 26 godina, nije star, prilagodljiv... Znaci ne mora značiti da će biti novi Bureković. Vjerujem da i uprava nije toliko naivna da plaća nekoga a imamo iskustvo Burekovića.
Da je bio igračina jest. Vidjecemo. Teren je najbolje mjerilo.
Ono što mene zabrinjava je što još uvijek niko u ofanzivnom dijelu terena nije predstavljen. Nemamo krila i napadača. Nekako bi te pozicije što prije popunio pa onda ima kroz pripreme još vremena za nove igrače.

Znaci do sada imamo 3 nova igrača. Pratimo dalje.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
strucnjak9
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

Kada se uporedi s Galicem, koji se takodje spominjao, mislim da je Sabanovic puno bolja opcija. Ako uhvati 70% stare forme, mislim da ce biti najbolji desni bek lige. Cuo sam da je dosao za minimalne uslove, da je pristao na prvu ponudu, tako da nece puno ni kostati. Sutra i da ne bude to to, vjerovatno necemo na glavu ici zbog ugovora… a puno mozemo dobiti ako bude onaj stari. I njemu je ovo jedan od posljednjih vozova vjerovatno, tako da vjerujem da motiva nece nedostajati
Odgovori