Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2092
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Dzaba sve, ali RubikovaKocka se namece kao omiljeni insajder (bar sto se pojacanja tice) :D :D Jos da moze razaznati koji je igrac u pitanju bilo bi top, ali i ovako je odlicno :D

Javljaj druze, ne stedi tastature
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
RubikovaKocka
Postovi: 713
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la RubikovaKocka »

phillies je napisao/la: 23 lip 2026, 14:07 Dzaba sve, ali RubikovaKocka se namece kao omiljeni insajder (bar sto se pojacanja tice) :D :D Jos da moze razaznati koji je igrac u pitanju bilo bi top, ali i ovako je odlicno :D

Javljaj druze, ne stedi tastature
:lol: :lol: :lol:

Ucicvarilo na balkonu 50+ :D
Pratimo ujutro od sabaha do jedno 11-12 sati :alkohol:

Nadam se iskreno jednom bas kvalitetnom spicu uz Masica, da imamo tu neku sirinu i u napadu.
Cinvict35
Postovi: 1216
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:38

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cinvict35 »

PonosniSmogovci je napisao/la: 22 lip 2026, 17:44 Ma ti si druže debil
Prozivas ovde ljude debilima a jedini ispadas kao takav.
Izjava celnika kluba je da zele sto vise rostera imat do pocetka priprema i to je ono sto smo prizeljkivali i jedino ispravno(nisam ni sumnjao u upravu da razmislja kako valja i et pokazuju svaki dan).
Jedino ako ti i oni nisu debili sto rqzmisljaju na pravi nacin.
Procitaj tekst na Sport.bc sve ce ti bit jqsnije
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Redbull je napisao/la: 23 lip 2026, 11:25
prisonbreak je napisao/la: 23 lip 2026, 11:20
Redbull je napisao/la: 23 lip 2026, 11:03 Mohedano

Krenulo je..
Fino pojacanje, Truhlin miljenik. :rock:

Nadam se da ce pokazati kvalitet a ima ga.
Nadam se da ce uspjeti rijesiti nas muke, koja nas prati skoro od kantona
Najbolja, najrutavija osmica lige. 10+ golova i asistencija, citiraj me u maju naredne godine :mrgreen:
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Truhlo sta mislis o Turkesu?
PatrickBateman
Postovi: 590
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la PatrickBateman »

Preskupo je to za nas. Oni o desetinama hiljada razgovaraju ko mi o ceneru obicnom
Srce, čast i ponos!
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

PatrickBateman je napisao/la: 23 lip 2026, 16:59 Preskupo je to za nas. Oni o desetinama hiljada razgovaraju ko mi o ceneru obicnom
Istina. Ja ipak mislim da se rezultat moze praviti i sa malo slabijim budzetom, najvise nerviranja ce biti kada ne mozemo zafrzati igraca, kao broj 29 i slicno, a tog bi narednom periodu moglo biti bas dosta.
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Andreja Ristica je trebalo dovesti u Federaciji jos dok smo bili, sad je mozda malo kasno. One godine u Radniku rešeto mreže lagano.
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

prisonbreak je napisao/la: 23 lip 2026, 17:14 Andreja Ristica je trebalo dovesti u Federaciji jos dok smo bili, sad je mozda malo kasno. One godine u Radniku rešeto mreže lagano.
Nama treba provjeren napadač, sad je kasno za ovog, realno. Nije mi Turkeš nešto, preskup a ništa. Jedino iz PL što bi nama bilo ineteresantno je Mulato iz Posušja, sjeo bi i na desnom krilu i u špicu. Nadam se da ćemo ga probati dovesti, kad su mogli Igman i Posušje, možemo i mi. Taman je prošao period adaptacije na našu ligu, mogao bi biti bomba u narednoj sezoni. Posudba uz opciju otkupa bi bila top.

I naravno Toni Jović, al njega računam više ko desetku.
Cod
Postovi: 43
Pridružen/a: 05 svi 2026, 17:17

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cod »

Da li su igrači koji su sa bivšim klubovima ispali iz PL uopšte pojačanja?
strucnjak9
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 srp 2024, 11:15

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la strucnjak9 »

Cod je napisao/la: 23 lip 2026, 17:44 Da li su igrači koji su sa bivšim klubovima ispali iz PL uopšte pojačanja?
Borac koji je prvak dovede 2 igraca iz ekipe koje je ispala iz lige, Zrinjski isto tako. Tim ekipama koje mogu uzeti igraca na kojeg prstom pokazu su pojacanja, a nama kao nece biti. Mi kad bi iz Borca doveli 5 igraca, nasli bi se pametnjakovici da navedu razloge zasto ti igraci nisu pojacanja
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2047
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

Ovo je ekipni sport, ako je neka ekipa ispala iz lige, ne znaci da i neki pojedinac iz te ekipe ne valja.
kalifa
Postovi: 17
Pridružen/a: 20 lip 2026, 11:25

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la kalifa »

Trenutno najpotrebniji spic i bekovi
Eugen
Postovi: 1175
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Eugen »

kalifa je napisao/la: 23 lip 2026, 19:48 Trenutno najpotrebniji spic i bekovi
Sutra refreshuj stranicu 😄
Cod
Postovi: 43
Pridružen/a: 05 svi 2026, 17:17

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Cod »

Na ovom forumu ima 5 ljudi koji na isti mlin okreću, čim se pojavi neko da nesto kontra napise odmah se popljuje. Isto tako je bilo i na SS forumu pa se mnogi nisu ni prebacili vamo.LP
Odgovori