FK Željezničar

Tema posvećena FK Željezničar okuplja sve navijače i ljubitelje kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, igračkom kadru, transferima, rezultatima i aktuelnim dešavanjima vezanim za Plave sa Grbavice.
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 113
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Prekucao bi, nadam se da je istina.
Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

PatrickGerhardt je napisao/la: 22 lip 2026, 19:13
Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Prekucao bi, nadam se da je istina.
Druže, nije vidio teren pošteno više od godinu dana zbog povrede članka.

Sa druge strane imamo tih prednjih veznih k'o u priči i nisu nimalo jeftini : Šošić, Prokop, Deni, Dragović pa i Šabić u nekoj varijanti. Alenu i ako se bude igralo, u što sumnjam, će trebati pola vodine da se fizički vrati u neku optimalnu formu a već bi tad trebao imati Šošića u pogonu. Jedino ako bar dvojica veznjaka idu pa onda da rzmišljaš o njemu.

Možda da razmisle o nekom krilu, napadaču, štoperu, golmanu. U sredini nam je svakako gužva.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Arma.
Postovi: 72
Pridružen/a: 25 vel 2026, 12:06

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma. »

Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 19:21
PatrickGerhardt je napisao/la: 22 lip 2026, 19:13
Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Prekucao bi, nadam se da je istina.
Druže, nije vidio teren pošteno više od godinu dana zbog povrede članka.

Sa druge strane imamo tih prednjih veznih k'o u priči i nisu nimalo jeftini : Šošić, Prokop, Deni, Dragović pa i Šabić u nekoj varijanti. Alenu i ako se bude igralo, u što sumnjam, će trebati pola vodine da se fizički vrati u neku optimalnu formu a već bi tad trebao imati Šošića u pogonu. Jedino ako bar dvojica veznjaka idu pa onda da rzmišljaš o njemu.

Možda da razmisle o nekom krilu, napadaču, štoperu, golmanu. U sredini nam je svakako gužva.
Ima dosta igrača dogovoreno, saznat će se u toku sedmice
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 113
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 19:21
PatrickGerhardt je napisao/la: 22 lip 2026, 19:13
Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Prekucao bi, nadam se da je istina.
Druže, nije vidio teren pošteno više od godinu dana zbog povrede članka.

Sa druge strane imamo tih prednjih veznih k'o u priči i nisu nimalo jeftini : Šošić, Prokop, Deni, Dragović pa i Šabić u nekoj varijanti. Alenu i ako se bude igralo, u što sumnjam, će trebati pola vodine da se fizički vrati u neku optimalnu formu a već bi tad trebao imati Šošića u pogonu. Jedino ako bar dvojica veznjaka idu pa onda da rzmišljaš o njemu.

Možda da razmisle o nekom krilu, napadaču, štoperu, golmanu. U sredini nam je svakako gužva.
Mislim da nas Deni i Radovac napustaju, cak i Sabic mozda, nije pouzdano, Pejic i Prokop ostaju, a ovaj bi svakako bi dobar marketinski potez, da se malo pokrenemo.
Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

Arma. je napisao/la: 22 lip 2026, 19:24 Ima dosta igrača dogovoreno, saznat će se u toku sedmice
Ako se ekipa ne izbalansira kvalitetno đaba ti svi ti igrači. Nadam se da nećemo ponovo kamarati na određene pozicije i onda ono što nam zaista fali krpiti sa igračima čija to nije prirodna pozicija.
PatrickGerhardt je napisao/la: 22 lip 2026, 19:28 Mislim da nas Deni i Radovac napustaju, cak i Sabic mozda, nije pouzdano, Pejic i Prokop ostaju, a ovaj bi svakako bi dobar marketinski potez, da se malo pokrenemo.
Daj Bože, jedino ako ih isplatimo do kraja a mi Holandeze koji imaju manja primanja nećemo da isplatimo a ne njih dvojicu. Deni se itekako zna naplatiti a Radovac nije htio ići kad ga je Adžem na tribine poslao a bilo je opcija.

Realno, svašta kruži ali mnogo je i upitnika.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 213
Pridružen/a: 25 vel 2026, 18:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin »

Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Isti je "izvor" kao i za informaciju da je Marko Marić bivši. O sebi se zabavili, ako Bog da, pa pustili Klub na miru sa svojim zlim namjerama. Ti si dobro konstatovao u narednom postu da su promašili sa pozicijom. Teško je očekivati da neko dođe na Madžidovu poziciju, jedino ako se u toku priprema vidi da je povreda ozbiljnog traga ostavila. Tu moramo rizikovati, a za sve ostale pozicije treba da imamo dogovorene igrače. Zbog toga sam volio da su pripreme počele danas recimo, pa nek bude ovaj prvi dio i sa dosta juniora, pa onda polako uključivati igrače koji dolaze. Da su "bacili bombu" za neko krilo, špica, stopera kojem je primarna lijeva noga ili za desnog beka možda bih i ja povjerovao. Nećemo sigurno gurati Madžida na krilo, a ne vjerujem da postoji šansa da nas ovo ljeto napusti.

Ako se ipak ispostavi da je istinita informacija, u što zaista duboko sumnjam, ja ne vjerujem da Halilović može biti pojačanje. Da je neko procijenio da on može odigrati još ozbiljnog fudbala teško da bi mi bili ispred npr. Rijeke ili Istre za dolazak. Menalo i Nalić su najbolji pokazatelj koliko je prilagodbe potrebno i boljim igračima.

Za ovakve poluinformacije ogromnu, ogromnu odgovornost snosi Klub. Nije mi baš normalno da trener dolazi na dan priprema, red je bio da bude tu danas, pregleda terene i slično. Možda ima neke posebne zahtjeve oko dijela priprema na Grbavici. Ne kažem da nije tu, ali čemu onda odugovlačenje sa predstavljanjem. Klub jednostavno mora imati "svoje novinare" koji imaju ekskluzive. Hajduk ima Slobodnu Dalmaciju, novinara Duplančića a Šolu u Sportskim novostima. Dinamo ima Lesičkog i slične. Skloni smo da idemo u krajnosti, ako ima informacija onda je to do najsitnijih detalja i koriste se za razne ratove interesnih skupina a ako ih nema kao u ovom slučaju, onda se pojavljuju poluinformacije i laži, od imena koja dolaze do toga da se zapravo ništa i ne radi. Mi smo takav narod, volimo mahalati jednostavno na kafama, na pauzama, na putu kući sa posla, takav nam je mentalitet. Nismo mi Japanci, jbg. Zbog svega toga Klub mora pružiti bar minimum informacija, a pogotovo jer je i vrijeme da počnu izlaziti, time bi se stalo u kraj špekulacijama i pacijentima koji šire laži.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi. A.O. 💙
tiagofaria25
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 ožu 2026, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 »

Bas fino sto se Vini oprostio od kluba prije nego sto je zvanicna ista napisala, bice mediji brzi od kluba opet.

Jel nas i Mirza napistio pa zato?

PS- dajte novog brazilca, taman desno krilo treba.
Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

AhmedNurudin je napisao/la: 22 lip 2026, 19:59
Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Isti je "izvor" kao i za informaciju da je Marko Marić bivši. O sebi se zabavili, ako Bog da, pa pustili Klub na miru sa svojim zlim namjerama. Ti si dobro konstatovao u narednom postu da su promašili sa pozicijom. Teško je očekivati da neko dođe na Madžidovu poziciju, jedino ako se u toku priprema vidi da je povreda ozbiljnog traga ostavila. Tu moramo rizikovati, a za sve ostale pozicije treba da imamo dogovorene igrače. Zbog toga sam volio da su pripreme počele danas recimo, pa nek bude ovaj prvi dio i sa dosta juniora, pa onda polako uključivati igrače koji dolaze. Da su "bacili bombu" za neko krilo, špica, stopera kojem je primarna lijeva noga ili za desnog beka možda bih i ja povjerovao. Nećemo sigurno gurati Madžida na krilo, a ne vjerujem da postoji šansa da nas ovo ljeto napusti.

Ako se ipak ispostavi da je istinita informacija, u što zaista duboko sumnjam, ja ne vjerujem da Halilović može biti pojačanje. Da je neko procijenio da on može odigrati još ozbiljnog fudbala teško da bi mi bili ispred npr. Rijeke ili Istre za dolazak. Menalo i Nalić su najbolji pokazatelj koliko je prilagodbe potrebno i boljim igračima.

Za ovakve poluinformacije ogromnu, ogromnu odgovornost snosi Klub. Nije mi baš normalno da trener dolazi na dan priprema, red je bio da bude tu danas, pregleda terene i slično. Možda ima neke posebne zahtjeve oko dijela priprema na Grbavici. Ne kažem da nije tu, ali čemu onda odugovlačenje sa predstavljanjem. Klub jednostavno mora imati "svoje novinare" koji imaju ekskluzive. Hajduk ima Slobodnu Dalmaciju, novinara Duplančića a Šolu u Sportskim novostima. Dinamo ima Lesičkog i slične. Skloni smo da idemo u krajnosti, ako ima informacija onda je to do najsitnijih detalja i koriste se za razne ratove interesnih skupina a ako ih nema kao u ovom slučaju, onda se pojavljuju poluinformacije i laži, od imena koja dolaze do toga da se zapravo ništa i ne radi. Mi smo takav narod, volimo mahalati jednostavno na kafama, na pauzama, na putu kući sa posla, takav nam je mentalitet. Nismo mi Japanci, jbg. Zbog svega toga Klub mora pružiti bar minimum informacija, a pogotovo jer je i vrijeme da počnu izlaziti, time bi se stalo u kraj špekulacijama i pacijentima koji šire laži.
Na stranu sva mahala.... dugovi, ugovori, kašnjenje plata, ima SD - nema SD, hoće li biti pojačanja ili neće...

Ono što meni neizmjerno smeta je to što se klub ponaša krajnje neprofesionalno....
- nekima ugovori istekli a nema ni glasa iz kluba
- direktor podnosi ostavku - ni glasa
- igrači se opraštaju a klub ni da se oglasi
- drugi klubovi predstavljaju naše igrače prije nego se klub oglasi
- Strateški partner se dopisuje sa navijacima i dijeli informacije preko FB
- itd, itd...

Realno, sve i da sutra predstave 10 igrača moram reći da smo u zadnje pola godine na nivou Rudara iz Prijedora po pitanju odnosa sa navijačkom zajednicom, medijima i svemu onome što nas je krasilo zadnjih godina.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
Pablo11
Postovi: 108
Pridružen/a: 25 vel 2026, 02:59

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 »

Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 21:41
AhmedNurudin je napisao/la: 22 lip 2026, 19:59
Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 18:59 Alen Haliliović?!

Ja se nadam da se neko dobro zaje*ava...
Isti je "izvor" kao i za informaciju da je Marko Marić bivši. O sebi se zabavili, ako Bog da, pa pustili Klub na miru sa svojim zlim namjerama. Ti si dobro konstatovao u narednom postu da su promašili sa pozicijom. Teško je očekivati da neko dođe na Madžidovu poziciju, jedino ako se u toku priprema vidi da je povreda ozbiljnog traga ostavila. Tu moramo rizikovati, a za sve ostale pozicije treba da imamo dogovorene igrače. Zbog toga sam volio da su pripreme počele danas recimo, pa nek bude ovaj prvi dio i sa dosta juniora, pa onda polako uključivati igrače koji dolaze. Da su "bacili bombu" za neko krilo, špica, stopera kojem je primarna lijeva noga ili za desnog beka možda bih i ja povjerovao. Nećemo sigurno gurati Madžida na krilo, a ne vjerujem da postoji šansa da nas ovo ljeto napusti.

Ako se ipak ispostavi da je istinita informacija, u što zaista duboko sumnjam, ja ne vjerujem da Halilović može biti pojačanje. Da je neko procijenio da on može odigrati još ozbiljnog fudbala teško da bi mi bili ispred npr. Rijeke ili Istre za dolazak. Menalo i Nalić su najbolji pokazatelj koliko je prilagodbe potrebno i boljim igračima.

Za ovakve poluinformacije ogromnu, ogromnu odgovornost snosi Klub. Nije mi baš normalno da trener dolazi na dan priprema, red je bio da bude tu danas, pregleda terene i slično. Možda ima neke posebne zahtjeve oko dijela priprema na Grbavici. Ne kažem da nije tu, ali čemu onda odugovlačenje sa predstavljanjem. Klub jednostavno mora imati "svoje novinare" koji imaju ekskluzive. Hajduk ima Slobodnu Dalmaciju, novinara Duplančića a Šolu u Sportskim novostima. Dinamo ima Lesičkog i slične. Skloni smo da idemo u krajnosti, ako ima informacija onda je to do najsitnijih detalja i koriste se za razne ratove interesnih skupina a ako ih nema kao u ovom slučaju, onda se pojavljuju poluinformacije i laži, od imena koja dolaze do toga da se zapravo ništa i ne radi. Mi smo takav narod, volimo mahalati jednostavno na kafama, na pauzama, na putu kući sa posla, takav nam je mentalitet. Nismo mi Japanci, jbg. Zbog svega toga Klub mora pružiti bar minimum informacija, a pogotovo jer je i vrijeme da počnu izlaziti, time bi se stalo u kraj špekulacijama i pacijentima koji šire laži.
Na stranu sva mahala.... dugovi, ugovori, kašnjenje plata, ima SD - nema SD, hoće li biti pojačanja ili neće...

Ono što meni neizmjerno smeta je to što se klub ponaša krajnje neprofesionalno....
- nekima ugovori istekli a nema ni glasa iz kluba
- direktor podnosi ostavku - ni glasa
- igrači se opraštaju a klub ni da se oglasi
- drugi klubovi predstavljaju naše igrače prije nego se klub oglasi
- Strateški partner se dopisuje sa navijacima i dijeli informacije preko FB
- itd, itd...

Realno, sve i da sutra predstave 10 igrača moram reći da smo u zadnje pola godine na nivou Rudara iz Prijedora po pitanju odnosa sa navijačkom zajednicom, medijima i svemu onome što nas je krasilo zadnjih godina.
Pa Slato nas je napustio kad i Savo.
Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 213
Pridružen/a: 25 vel 2026, 18:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin »

Pablo11 je napisao/la: 23 lip 2026, 00:09
Levin je napisao/la: 22 lip 2026, 21:41
AhmedNurudin je napisao/la: 22 lip 2026, 19:59

Isti je "izvor" kao i za informaciju da je Marko Marić bivši. O sebi se zabavili, ako Bog da, pa pustili Klub na miru sa svojim zlim namjerama. Ti si dobro konstatovao u narednom postu da su promašili sa pozicijom. Teško je očekivati da neko dođe na Madžidovu poziciju, jedino ako se u toku priprema vidi da je povreda ozbiljnog traga ostavila. Tu moramo rizikovati, a za sve ostale pozicije treba da imamo dogovorene igrače. Zbog toga sam volio da su pripreme počele danas recimo, pa nek bude ovaj prvi dio i sa dosta juniora, pa onda polako uključivati igrače koji dolaze. Da su "bacili bombu" za neko krilo, špica, stopera kojem je primarna lijeva noga ili za desnog beka možda bih i ja povjerovao. Nećemo sigurno gurati Madžida na krilo, a ne vjerujem da postoji šansa da nas ovo ljeto napusti.

Ako se ipak ispostavi da je istinita informacija, u što zaista duboko sumnjam, ja ne vjerujem da Halilović može biti pojačanje. Da je neko procijenio da on može odigrati još ozbiljnog fudbala teško da bi mi bili ispred npr. Rijeke ili Istre za dolazak. Menalo i Nalić su najbolji pokazatelj koliko je prilagodbe potrebno i boljim igračima.

Za ovakve poluinformacije ogromnu, ogromnu odgovornost snosi Klub. Nije mi baš normalno da trener dolazi na dan priprema, red je bio da bude tu danas, pregleda terene i slično. Možda ima neke posebne zahtjeve oko dijela priprema na Grbavici. Ne kažem da nije tu, ali čemu onda odugovlačenje sa predstavljanjem. Klub jednostavno mora imati "svoje novinare" koji imaju ekskluzive. Hajduk ima Slobodnu Dalmaciju, novinara Duplančića a Šolu u Sportskim novostima. Dinamo ima Lesičkog i slične. Skloni smo da idemo u krajnosti, ako ima informacija onda je to do najsitnijih detalja i koriste se za razne ratove interesnih skupina a ako ih nema kao u ovom slučaju, onda se pojavljuju poluinformacije i laži, od imena koja dolaze do toga da se zapravo ništa i ne radi. Mi smo takav narod, volimo mahalati jednostavno na kafama, na pauzama, na putu kući sa posla, takav nam je mentalitet. Nismo mi Japanci, jbg. Zbog svega toga Klub mora pružiti bar minimum informacija, a pogotovo jer je i vrijeme da počnu izlaziti, time bi se stalo u kraj špekulacijama i pacijentima koji šire laži.
Na stranu sva mahala.... dugovi, ugovori, kašnjenje plata, ima SD - nema SD, hoće li biti pojačanja ili neće...

Ono što meni neizmjerno smeta je to što se klub ponaša krajnje neprofesionalno....
- nekima ugovori istekli a nema ni glasa iz kluba
- direktor podnosi ostavku - ni glasa
- igrači se opraštaju a klub ni da se oglasi
- drugi klubovi predstavljaju naše igrače prije nego se klub oglasi
- Strateški partner se dopisuje sa navijacima i dijeli informacije preko FB
- itd, itd...

Realno, sve i da sutra predstave 10 igrača moram reći da smo u zadnje pola godine na nivou Rudara iz Prijedora po pitanju odnosa sa navijačkom zajednicom, medijima i svemu onome što nas je krasilo zadnjih godina.
Pa Slato nas je napustio kad i Savo.
@Levin Slažem se da je stvarno nikad gori medijski nastup. Jedino u Klubu čemu nije bio potreban toliki napredak i čime su navijači većinom bili zadovoljni. Direktoru se u opisu posla spominje organizacija i PR službe, ali i za to je potreban novac. da li ga Slato nije imao ili nije znao, ko zna. Što se tiče ovoga što si nabrojao kao teme koje se vrte, sve se vrlo lako rješava servisom koji bi se zvao "Željezničar authentic", kojeg bi naravno PR služba oformila. Puno bi ozbiljnije izgledalo nego da neke stranice dijele Mirvićeve privatne poruke, kao za SD-a. Niko nije spomenuo PR promašaj prije CCA mjesec dana kada je Amir Hadžiahmetović bio kod Muzura, kako je bilo lijepo da smo nešto snimili sa njim, mini intrevju, reakcija možda na neke poteze u Želji, naumpadne mi ovako gol Vitezu na oproštaju, i da mu poklonimo bar dres reprezentacije ako mu ugovor zabranjuje slikanje sa dresovima drugih klubova, da ne spominjem da bi članski dan bio vrhunac transparentnosti gdje bi se Sanin mogao i preko call-a javiti a da ovdje bude ostatak rukovodstva, pa da i mi nešto pitamo. Tu bi se ugasili svi insajderi i slično. Evo tek danas je neko na zvaničnoj ažurirao tj obrisao Slatu, i to nakon Vinijeve objave a zaboravio usput Vinija skloniti iz ekipe. Dok ovo pišem još je na našoj stranici kao naš igrač. Mogu oprostiti ako je ovo proljeće/ljeto izdvojeni incident zbog svega ali ako ovo bude način rada, ružno će biti. Valjda nas danas ujutro i preko dana nešto lijepo obraduje.

@Pablo11 Ako je tada prihvaćena ostavka onda je i gore. Znači imao si vremena sprovesti konkurs, razgovore i analizu kandidata, ali to čini mi se nije urađeno. Objava zahvale Slati, pa objava novog direktora i odmah nema mjesta šupljoj. Valjda se uobiljimo.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi. A.O. 💙
Avatar
Orvel
Postovi: 72
Pridružen/a: 25 vel 2026, 18:29

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel »

Ni ja ne mogu shvatiti da Mirvic pise da ljudima po fb. Najavljivane su revizorske kuce, pr timovi i slicne stvari prije dolaska da se proceslja stanjr u klubu i da se uvede profesionalizam nakon ulaska u klub.

A ono sto vidimo je da Sanin Mirvic pise sa Mehom Mehicem po fb u vezi sportskog direktora i slicnih stvari. To je olicenje neprofesionalizma, bar ja to tako gledam. Svim srcem sam za to da se iscupamo iz ove situacije ali ovo sto vidim od zimus, nista mi ne daje argument da kazem da ce biti bolje. Mi smo bez tog statuta u sivoj zoni, a i ako se usvoji, sad sam vec oprezan oko toga da li cemo uopste skrenuti na pravi put u ovoj formaciji ljudi u klubu.

Ja se nadam da ce me demantovati sa pravim potezima. Dugo mi godina idemo unazad dok drugi napreduju, vec smo jako daleko od bilo cega ozbiljnog i svaki mjesec nerada samo produbljuje ovu nasu agoniju.
Hrasno15
Postovi: 62
Pridružen/a: 08 svi 2026, 17:17

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 »

Nažalost od 26.12.2025 mi nismo napravili ni jedan jedini korak naprijed. Radovali smo se konačnom dolasku investitora, a zasad u najboljem slučaju stojimo u mjestu. Ako možemo imati opravdanje za onaj prvi period, kada smo čekali Statut, koji na kraju nije odobren, koliko god mi krivili ovog ministra, kod Statuta je jako puno naših grešaka, namjernih ili slučajnih, to će vrijeme pokazati. Sada se kako bolje upućeni tvrde radi u tišini i spremne su velike stvari. Ja se nadam da je tako, ali neke stvari koje se dešavaju ne izgledaju najbolje. Sačekajmo petak, pa ćemo sve vidjeti. Meni ovaj SD ne ulijeva neko povjerenje, a još manje ovaj trener koji bi kao trebao na nama da se uči, nadam se da će me demantovati.
Manijakdokraja9
Postovi: 33
Pridružen/a: 20 svi 2026, 22:56

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 »

Avatar
Levin
Postovi: 478
Pridružen/a: 25 vel 2026, 00:55

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin »

Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Avatar
PatrickGerhardt
Postovi: 113
Pridružen/a: 24 vel 2026, 22:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PatrickGerhardt »

Levin je napisao/la: 23 lip 2026, 16:02 Ovo su već ozbiljna imena. Još dva štopera i dva krila i to je to. Ne treba nam više.

Edit : I desni bek.
2 stopera dogovorena uz ostanak bice, idu jos 2 spica. Naci ce se i za sredinu nesto do kraja sedmice
Odgovori