NK Čelik
-
Zenicaokamog
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 04 kol 2024, 00:52
Re: NK Čelik
Svaka cast momci, svaka cast Zenico, ko god je bio tu za klub u bilo kojem kontekstu. Ja se ne sjecam kad smo dobili licencu na prvostepenoj, ovo je pobjeda definitivno ! Ponosan sam 
Re: NK Čelik
Bravo za licencu svaka cast to ce jos vise podic atmosferu kao i ugled kluba uprave, svaka cast
-
prisonbreak
- Postovi: 843
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08
Re: NK Čelik
Jos jedan dokaz da idemo u pravom smijeru. Valjda sada krenu pojacanja. 
- Zenicanin988
- Postovi: 248
- Pridružen/a: 06 srp 2024, 00:18
Re: NK Čelik
Upravo, clanovi, cestitke i hvala . 

Čelik Zenica, bosanski gigant!!!
Sanjam sretno Bilinooo!!!
Sanjam sretno Bilinooo!!!
- R0b
- 12. igrač
- Postovi: 495
- Pridružen/a: 05 srp 2024, 23:38
- Lokacija: https://ko-fi.com/alen072
