NK Čelik
Re: NK Čelik
Elham taman @Phillies što si nas strašio sa drugostepenom strašio si 

NK Čelik 45 i Robijaši 88

OKK Čelik 54

OKK Čelik 54
Re: NK Čelik
https://nkcelik.ba/nk-celik-zenica-zvan ... -ligu-bih/
I lincenca iz prve nakon 20 godina.
Još ostala titula prvaka države Bosne nakon 30 godina
I lincenca iz prve nakon 20 godina.
Još ostala titula prvaka države Bosne nakon 30 godina
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
Delirijum1988
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 02 lis 2024, 10:19
Re: NK Čelik
Slavni legendarni jedan od najvecihOva odluka krovne kuće bh. fudbala predstavlja krunu ogromnog, višemjesečnog truda i rada administracije kluba, te svih onih koji su dali svoj doprinos da se Čelik vrati tamo gdje historijom, tradicijom i renomeom i pripada – u sami vrh bosanskohercegovačkog fudbala.
- BatistutA19
- Postovi: 912
- Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10
Re: NK Čelik
Cestitke nasem NK Celiku i svima koji su ucestvovali u vezi licence,ovo je pravi dokaz da nam je klub na zdravim jakim temeljima.Ja ne pamtim kad smo dobili na prvostepenoj odmah licencu uvjek na drugostepenoj.
Sad samo polahko i opstanak nam treba bit za pocetak samo cilj i to naznacit uprava da se neko ne zanosi i ne odluta u masti ,doduse masta je besplatna ali nek se brzo probudi.
Sad igracki kadar,pripreme gdje i kad i jak marketing za sezonske i clanske



Sad samo polahko i opstanak nam treba bit za pocetak samo cilj i to naznacit uprava da se neko ne zanosi i ne odluta u masti ,doduse masta je besplatna ali nek se brzo probudi.
Sad igracki kadar,pripreme gdje i kad i jak marketing za sezonske i clanske
Re: NK Čelik
Nek sam i ovo dočekao da dobijemo licencu za PL na prvostepenoj komisiji
A ne uvijek čekaj zadnji dan na drugostepenoj hoćemo li dobiti
A ne uvijek čekaj zadnji dan na drugostepenoj hoćemo li dobiti
Re: NK Čelik
Nemoj nam linkove ovih i dijanaca s Pala ovdje postavljat. Imate sluzbenu stranicu kluba i medijske partnere tako da ostale nema potrebe ovdje stavljat.RealMadrid je napisao/la: ↑22 lip 2026, 17:54 https://www.sportdc.net/n/177026/bez-od ... ercegovine
Svašta...
Re: NK Čelik
Čestitke upravi i administraciji na dobijanju licence za PL na prvostepenoj, ogroman uspjeh, s obzirom da niko od nas ne pamti sigurno da smo ikad dobili licencu na prvostepenoj u zadnjih 20 godina. Konačna potvrda stabilizacije i izgradnje jakog temelja kluba, a biće šlag na tortu za godinu dana ostanak u ligi i dobijanje licence za evropu 
Re: NK Čelik
Korak po korak nemoj da letimo visoko. Prve dvije sezone stabilizacija u PL, pa onda se spremat za nesto viseTruhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:12 Čestitke upravi i administraciji na dobijanju licence za PL na prvostepenoj, ogroman uspjeh, s obzirom da niko od nas ne pamti sigurno da smo ikad dobili licencu na prvostepenoj u zadnjih 20 godina. Konačna potvrda stabilizacije i izgradnje jakog temelja kluba, a biće šlag na tortu za godinu dana ostanak u ligi i dobijanje licence za evropu![]()
-
RealMadrid
- Postovi: 463
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42
Re: NK Čelik
Eugen je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:06Nemoj nam linkove ovih i dijanaca s Pala ovdje postavljat. Imate sluzbenu stranicu kluba i medijske partnere tako da ostale nema potrebe ovdje stavljat.RealMadrid je napisao/la: ↑22 lip 2026, 17:54 https://www.sportdc.net/n/177026/bez-od ... ercegovine
Svašta...
Re: NK Čelik
Nisam rekao izborena evropa, opstanak u ligi, 8. mjesto i administracija da zaokruži evropsku licencuEugen je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:16Korak po korak nemoj da letimo visoko. Prve dvije sezone stabilizacija u PL, pa onda se spremat za nesto viseTruhlo je napisao/la: ↑22 lip 2026, 19:12 Čestitke upravi i administraciji na dobijanju licence za PL na prvostepenoj, ogroman uspjeh, s obzirom da niko od nas ne pamti sigurno da smo ikad dobili licencu na prvostepenoj u zadnjih 20 godina. Konačna potvrda stabilizacije i izgradnje jakog temelja kluba, a biće šlag na tortu za godinu dana ostanak u ligi i dobijanje licence za evropu![]()
Prve dvije sezone sigurno svi moramo biti zadovoljni sa 8. mjestom, pa makar ga izborili u zadnjem kolu. Možda u kupu probati napraviti nešto ako situacija na tabeli bude komotnija na proljeće.
-
Luis Nazario da Lima
- Postovi: 240
- Pridružen/a: 07 kol 2025, 23:48
Re: NK Čelik
Sretna licenca svima koji slavimo, uz zelju za top igracki kadar i sezonu bez stresa 

I tebi i tvojima, kaze


I tebi i tvojima, kaze
Re: NK Čelik
Licenca Mubarek Olsun, svima koji slave
Mudojedima, ugodan tek....
Mudojedima, ugodan tek....
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: NK Čelik
Mi na forumu smo svjesni kakve zlatne ljiljane imamo u UO kluba .Možemo se prepirati,ne slagati,pa i vrijeđati između sebe jer imamo različita mišljenja...Sve je to normalno.Svi mi ovdje ginemo za Čelik!!A trebamo da animiramo grad,ove derbi navijače,povremene,đabiće sa gratis kartama...Svi marketing treba da radimo ,svi da preuzmemo svoju ulogu ,jer svi smo članovi kluba,svi smo porodica...
- BatistutA19
- Postovi: 912
- Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10
Re: NK Čelik
Ma mozemo se neslagat i polemisat i raspravljat ,svi imamo svoja misljenja nekad iz neke ljubavi,ponosa,straha i pogresna ali ne trebas me vrijedjati ubijedjivat me samo da si ti u pravu i sve tvoje ispravno.Svima je nama isti cilj jak i zdrav Celik ali svako ima neki svoj stav i svoje vidjenje.
Ovdje ne mislim na sebe naravno nego opcenito za sve na forumu koji pisemo.
Ali evo niko ne zna kad smo dobili licencu na prvostepenoj a vijwrujem sad ce neko izbacit taj podatak ali ne treba zaboravit da je sad 5 puta postalo rigoroznije nego kad smo dobijali prije 20 god ili kad vec ne znam.
Kad se samo sjetim transparenta OLIMPIK-ČELIK 0-2
MA jeb* LICENCU IGRAJ ZA ČELIK I ZENICU ..
To je dokaz koliko smo mi glupi bili!!
Ovdje ne mislim na sebe naravno nego opcenito za sve na forumu koji pisemo.
Ali evo niko ne zna kad smo dobili licencu na prvostepenoj a vijwrujem sad ce neko izbacit taj podatak ali ne treba zaboravit da je sad 5 puta postalo rigoroznije nego kad smo dobijali prije 20 god ili kad vec ne znam.
Kad se samo sjetim transparenta OLIMPIK-ČELIK 0-2
MA jeb* LICENCU IGRAJ ZA ČELIK I ZENICU ..
To je dokaz koliko smo mi glupi bili!!
- BatistutA19
- Postovi: 912
- Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10
Re: NK Čelik
E i ovaj Dino poceo cenzurisat ne mozes ko čovjek opsovat sjba mi transparent 

