Transferi 2026/27

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Sakriti sve rutonje do prozivke a onda u četvrtak šokirati zapadni balkan sa transferima :grljenje:
Truhlo
12. igrač
Postovi: 2637
Pridružen/a: 05 srp 2024, 22:43

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Truhlo »

Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić

Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Rz88
Postovi: 598
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:59

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Rz88 »

Broj koristenih igraca u Premijer ligi prosle godine:
Borac 36
Zrinja 38
Sarajevo 41
Velez 34
Zeljo 39
Siroki 41
Sloga 39
Radnik 36
Posusje 38
Rudar 37
Eugen
Postovi: 1175
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Eugen »

Truhlo je napisao/la: 20 lip 2026, 12:23 Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić

Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Golman, još jedan bek koji moze i lijevo i desno, dva veznjaka, dva krila i jedan napadac pod uslovom da ovi svi ostanu
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

Eugen je napisao/la: 20 lip 2026, 12:50
Truhlo je napisao/la: 20 lip 2026, 12:23 Trenutni roster:
- Durmo
- Šutković (U21)
- Sivac
- Horić
- Omić
- Mašetić
- Hodžić (U21)
- Popović
- Smajlović (U21)
- Vardo
- Babić (U21)
- Amoah
- Jenjić
- Sijamija
- King
- Mašić

Ako ne bude odlazaka, treba nam minimalno još 7 igrača za roster od 23 igrača.
Golman, još jedan bek koji moze i lijevo i desno, dva veznjaka, dva krila i jedan napadac pod uslovom da ovi svi ostanu
Mora doci jedan prednji vezni, i to mora biti dobro pojacanje.
AeroMs33
Postovi: 365
Pridružen/a: 05 kol 2024, 20:42

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la AeroMs33 »

Ovde nabrojani 16 igraca . 34 treba za PL( najmanje prijavljenih Velez u prosloj sezoni). Fali 18 igraca?
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2628
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Avenija »

Kada vidim pojačanja, spisak i dužinu rostera, plan priprema i sve što budemo saznali na prozivci idućeg četvrtka onda ću se usuditi prokomentarisati i ocijeniti stanje po licnom mišljenju.

Naprimjer ima jedan dio terena koji mi se lično sviđa a to je..

Šutković
Ispred forsirati kao stoperski par Hodžić Mašetić
I ispred Amoah Omić

To je 5 nekih koje vidim među prvih 11 od ovih gore nabrojanih. Najkritičnije pozicije, lijevi bek, krila i ofanzivni vezni.

Čujemo se krajem iduće sedmice.

Samo da napišem još jednom vjerujem Regoju, Jusicu, vidimo danasnji fudbal na SP a i već zadnjih godina svugdje da je brzina i sprema pola posla tako da su i naše pripreme, uslovi, logistika, kvalitet priprema, oporavak, ishrane, doktori i masaže i briga o stanju igrača jednako bitne stvari kao i pojačanja za Premijer ligu.

@aeroms33 mislim da je nama za početak dovoljno 24-25 igrača u rosteru, ni milimetra manje, ovo gore po 40 igrača računa se i nakon zimske pauze gdje će opet doci 4--5 novih igrača što znaci da ćemo i mi koristiti nekih do 30 igrača kroz sezonu. Jebena je baš liga i protivnici itd. Ideš lagano na 40 utakmica. Ali eto najbolje je što sve znamo, nema nepoznanica, nema nešto da te iznenadi da kažemo nismo znali.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
laudrup
Site Admin
Postovi: 1218
Pridružen/a: 06 srp 2024, 09:35
Lokacija: Чорнобиль
Kontakt:

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la laudrup »

Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Brotherze
12. igrač
Postovi: 753
Pridružen/a: 09 srp 2024, 00:01

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Brotherze »

laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
Ne valja nedjeljom potpisivat igraca, bolje danas hehe
Almir2018
Postovi: 418
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:02

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Almir2018 »

laudrup je napisao/la: 20 lip 2026, 19:07 Mirni budite, danas sunčan dan za Ribice, mora, planine, šetnje.

A sutra...javim se ujutro...
I sutra odmaraj,a vec ponedjeljak 🤔🤔
LoSin
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 srp 2025, 20:09

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la LoSin »

Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Robija do Tokija🖤❤️
prisonbreak
Postovi: 866
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la prisonbreak »

LoSin je napisao/la: 20 lip 2026, 22:10 Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Ako ne zna za koga potpisuje odmah ga vrati :lol:
Almir2018
Postovi: 418
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:02

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Almir2018 »

LoSin je napisao/la: 20 lip 2026, 22:10 Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Ma potpisuje za Fortunu 🤣🤣🤣
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2049
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la Redbull »

LoSin je napisao/la: 20 lip 2026, 22:10 Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Cuj ne zna za koga potpisuje 😂

Na kraju kad bude kosarkas. Kako dodjete u dijalog sa takvima, svakog crnca na ulicama salijecete i pitate jel za Čelik dosao potpisati?
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2093
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: Transferi 2026/27

Post Postao/la phillies »

Redbull je napisao/la: 20 lip 2026, 23:56
LoSin je napisao/la: 20 lip 2026, 22:10 Sad vidih u centru igraca nadam se da potpisuje za nas kaze da je profi igrac stranac crnac ima gradje za krilo i samo je reko da je profi igrac i da potpisuje za negdje ovdje lokalniklub nije ni on siguran!!!!!Malo vise o tome nam mogu i insajderi rec???
Cuj ne zna za koga potpisuje 😂

Na kraju kad bude kosarkas. Kako dodjete u dijalog sa takvima, svakog crnca na ulicama salijecete i pitate jel za Čelik dosao potpisati?
Na kraju ce ispasti da je decko iz Bangladesa dosao u Albi radit :)
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Odgovori