NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Najviše deficitarna pozicija u Čeliku po vama je?

Anketa traje do: 02 srp 2026, 14:37.

Golman
0
Nema glasova.
Bekovi
2
13%
Stoperi
1
7%
Defanzivni centralni vezni
0
Nema glasova.
Ofanzivni centralni vezni
7
47%
Krila
1
7%
Napadač
4
27%
 
Ukupno glasova: 15

Blatusa
Postovi: 9
Pridružen/a: 01 tra 2026, 21:44

Re: NK Čelik

Post Postao/la Blatusa »

FRLegioen je napisao/la: 09 lip 2026, 15:04
KakhaKaladze je napisao/la: 09 lip 2026, 12:33
Allgunsblazing je napisao/la: 09 lip 2026, 12:21 Dva vezana poraza i 1351 osoba na Bilinom. U gostima bus jedan.

Crvenimo se po forumima. Kosmicka pravda jer smo se svima popeli na glavu sa brojem ljudi na stadionu, iako znamo da nije istina.
+1
+2
Dugo nesto bolje i realnije nisamm procito
Avatar
BatistutA19
Postovi: 917
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

phillies je napisao/la: 09 lip 2026, 12:41 Kad smo kod kosmicke pravde, ako propadne socios model, jedini krivac bice Bati koji ubi pricom o sociosu ostalim navijacima "druge vjere" :D :D :D :D
Nece kod nas propast nista mi cemo samo napredovat ali treba imat sabura😁😁
habuba
12. igrač
Postovi: 163
Pridružen/a: 17 srp 2024, 21:57

Re: NK Čelik

Post Postao/la habuba »

Ja opet vjerujem da cemo mi iznenaditi mnoge. Mozda bas zbog toga sto uglavnom preovladava realno misljenje kod dobrog broja ljudi da se trebamo pokriti koliko je jorgan dug i da se moramo ustaliti sezonu dvije u PL za nesto vise. To je prilika za igrace i strucni stab da se dokazuju bez mnogo pritiska, pogotovo ukoliko u prvih par utakmica ostvare pozitivan rezultat, onda bas nece imati pritisak da napreduju.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2094
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Posjeta protiv Radnika:

BROJ PRODATIH ULAZNICA: 3904

Prodato:
Zapad-2066; Istok-210; Istok Gratis-892; Jug-327; Kids-409;

Zbog tehničkih problema, tačan broj skeniranih ulaznica nije moguće objaviti.
Posjeta protiv Igmana
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 5876

BROJ SKENIRANIH ULAZNICA : 5128

Prodato:
Zapad-3344; Istok-412; Istok Gratis-821; Jug-561; Kids-738;

Očitano:
Zapad-2967; Istok-764;Jug-407; Kids-655; Sezonske: 335;
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Rz88
Postovi: 598
Pridružen/a: 05 srp 2024, 21:59

Re: NK Čelik

Post Postao/la Rz88 »

Celik Radnik
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 3904
Prodato:
Zapad-2066; Istok-210; Istok Gratis-892; Jug-327; Kids-409;
Zbog tehničkih problema, tačan broj skeniranih ulaznica nije moguće objaviti.

Celik Igman
BROJ PRODATIH ULAZNICA: 5876
BROJ SKENIRANIH ULAZNICA : 5128
Prodato:
Zapad-3344; Istok-412; Istok Gratis-821; Jug-561; Kids-738;
Očitano:
Zapad-2967; Istok-764;Jug-407; Kids-655; Sezonske: 335;
Zamorano
12. igrač
Postovi: 914
Pridružen/a: 08 srp 2024, 20:56

Re: NK Čelik

Post Postao/la Zamorano »

Protiv Igmana 40000 km zarada.
Jedna utakmica druge lige donese ti 40000 km.
Pa Sloboda za citavu polusezonu nije imala zaradu od 40000!
Mozemo mi svi kakit protiv zapada i raznih dzibera,seljaka i rutonja sa zapada,al zapad drzi Čelik u zivotu! Robijasi su ga spasili i ozivjeli ali zapad ga itekako drzi u zivotu. Ovdje mislim samo na segment ulaznice!
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2050
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

Za samo 9 dana ludilo opet krece...
Eugen
Postovi: 1177
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: NK Čelik

Post Postao/la Eugen »

Igrači nemaju puno vremena za odmor, slijede im možda i najteže pripreme u dosadašnjoj karijeri, makar većini, nadam se da ćemo pogoditi s novajlijama i da ćemo imati sreće i u rasporedu za narednu sezonu, stvarno će biti teška prva sezona u PL i moramo biti svi jedinstveni i podržavati klub maksimalno bez obzira na sve.
Avatar
phillies
12. igrač
Postovi: 2094
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:58

Re: NK Čelik

Post Postao/la phillies »

Eugen je napisao/la: 10 lip 2026, 09:45 Igrači nemaju puno vremena za odmor, slijede im možda i najteže pripreme u dosadašnjoj karijeri, makar većini, nadam se da ćemo pogoditi s novajlijama i da ćemo imati sreće i u rasporedu za narednu sezonu, stvarno će biti teška prva sezona u PL i moramo biti svi jedinstveni i podržavati klub maksimalno bez obzira na sve.
Druze, jel danas zasjeda komisija za licenciranje, ili cemo jos cekati na rasplet?
Samo Čelik zenički !!!

"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Eugen
Postovi: 1177
Pridružen/a: 05 srp 2024, 13:34

Re: NK Čelik

Post Postao/la Eugen »

phillies je napisao/la: 10 lip 2026, 09:52
Eugen je napisao/la: 10 lip 2026, 09:45 Igrači nemaju puno vremena za odmor, slijede im možda i najteže pripreme u dosadašnjoj karijeri, makar većini, nadam se da ćemo pogoditi s novajlijama i da ćemo imati sreće i u rasporedu za narednu sezonu, stvarno će biti teška prva sezona u PL i moramo biti svi jedinstveni i podržavati klub maksimalno bez obzira na sve.
Druze, jel danas zasjeda komisija za licenciranje, ili cemo jos cekati na rasplet?
Prolongirali su, trebalo je prije par dana, očekujem da će se do petka sve znati
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Nakon prvih 40 glasova forumaša na anketi prve tri opcije koje ste odabrali:

1. Sarajevo ili Željo u Zenici, 17 glasova - 43 %
2. Radnik ili Sloga u Zenici, 8 glasova - 20 %
3. Velež Ili Borac u Zenici, 5 glasova -13 %

Očita je želja svih da se prvo kolo otvara na Bilinom polju.

Hajmo i ostali ulogujte se na vaše profile/akaunte na 50 glasova zatvaramo i idemo sa novim anketama.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Redbull je napisao/la: 10 lip 2026, 09:19 Za samo 9 dana ludilo opet krece...
Ja se pitam kakvo ludilo jbt sta se desilo kad vidim sad pripreme za 9-10 dana, očekivano i na vrijeme. Pripreme su pola posla. Da sam igrač Čelika usrao bi se jer sam siguran da bi poginuo na pripremama jer će biti paklene :D , jednostavno takve moraju biti u ovom prelaznom periodu. Sad će se vidjeti ko je od čega skovan, jesu li od čelika, aluminija ili od lima :D
Nadam se da će rupe popuniti iskljucivo novi igrači koji su aktivni bili prošle sezone da odmah mogu nadoknaditi što nam fali i dignuti fiziku, tehniku i brzinu na zadovoljavajući nivo. Šta će ti igrač koji nije igrao pola godine, godinu. Imamo loše iskustvo

Znaci 40 dana priprema, 6 utakmica. Fino Bogami :grljenje:

Sam sebi ne mogu vjerovati koliko sam optimističan ovaj put u vezi svega, malo kad se sjetim da treba 10 PL igrača poljulja me ali opet vidim da se ozbiljno planira i radi pa me vrati u optimizam.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2050
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

Mora se priznati, baca ovo sve malo na optimizam. Mozda zbog ovih desavanja iz proslog mjeseca, gdje smo se stvarno osjecali dobro, pogotovo na proslavi poslije, vidjela se velicina kluba i koliko smo se digli iz pepela. A imamo i puno pravo da se nadamo, konacno svi zajedno radimo samo u interesu kluba.
PatrickBateman
Postovi: 592
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: NK Čelik

Post Postao/la PatrickBateman »

Generalno vecinu druge polusezone je vladala neka nervoza, a poslije utkamice u Olovu je pola foruma u kriptodepresiji bilo.

Tek nakon Viteza je atmosfera konacno pocela biti na nivou na kojem je trebala biti
Srce, čast i ponos!
Avatar
Avenija
Policija
Postovi: 2629
Pridružen/a: 05 srp 2024, 15:53
Lokacija: Grad čelika

Re: NK Čelik

Post Postao/la Avenija »

Klubovi i ukupan broj gledalaca tokom cijele sezone(domaće utakmice, 13 kola) Čelik sam više nego ostalih 13 klubova zajedno. :mrgreen:

Čelik 70.700

Jedinstvo: 13.350

Sloboda 10.750

TOŠK 8.500

Travnik 7.300

Stupčanica 5.110

Igman 4.750

Tomislav 4.500

Vitez 4.020

Budućnost 3.960

Tuzla Siti 3.830

Radnik Hadžici 3.500

Bratstvo 3.350

GOŠK 2.460
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Odgovori