Za mene su Mašetić i Hodžić 10 x perspektivniji od Šerbečiča i Hrkača. Pidro je već klasa za osvajanje KUP-aKakhaKaladze je napisao/la: ↑09 lip 2026, 12:53Mnogi ce se razocarati bas radi ovih nerealnih zelja i ocekivanja. Ja kad to pisem kazu mi da sirim negativu al ev napisat cu opet da ne gledate Velez bezveze i da smanjite ocekivanja. Doci ce solidni dobri igraci ali ni blizu Pidre Sarica ili Hrkaca. Jos jednom vas molim da smanjite ocekivanja da ne bi pali u depresiju i prije nego sezona pocne. Pustite upravu da rafi posao i podrzite rad bez obzira na vase analize. Ne znamo ko koliko para trazi i sigurno je da ce se dovesti najbolje sto mozemo. Al gledat igrace Veleza je bas nerealno trenutno. Mozda jednog tog nivoa ubodemo i bilo bi super. Jedan stepenik nize spustite i to je neki bazen igraca za nas. Sloga Rudar Radnik Posusje i tako to. Ovo iznad je nedostizno trenutno.PonosniSmogovci je napisao/la: ↑09 lip 2026, 12:44 Spustite nerealna očekivanja. Ide nam borba za svaki metar terena, za svaki gol, za svaki bod. Cilj treba biti isključivo opstanak a ne neka pumpanja atmosfere i pritiska bespotrebno.
Malo se narod zeza, opušteno prvaci smo. Pauza je. Svi znaju šta je cilj prve sezone. Nema ga da ne zna. Izgurati ćemo i ovo kao i sve do sada. Evo ja vjerujem da ćemo ne ostaviti samo dvije ekipe iza sebe što je cilj nego 4.
Da je preteško, preteško je jer fali preko 10 PL igrača svi smo svjesni. Ali sve u našoj borbi je bilo preteško. Ništa na lagan način nismo ostvarili.