25. kolo: NK Čelik - FK Igman
25. kolo: NK Čelik - FK Igman
Utakmica između NK Čelik i FK Igman, posljednja domaća utakmica u Prvoj ligi FBiH.
Nedjelja u 17:30 sati.
15.000 očekivanja.
Nedjelja u 17:30 sati.
15.000 očekivanja.
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
Da li se ikako apelovalo da termin bude navečer??
NK Čelik 45 i Robijaši 88

OKK Čelik 54

OKK Čelik 54
-
RealMadrid
- Postovi: 463
- Pridružen/a: 29 srp 2024, 18:42
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
NK ČELIK - FK IGMAN (Zenica, 31.05.2026. - 17:30 sati) MY TV
Glavni sudija: Sarajkić Semir (Sarajevo)
Prvi asistent: Zjakić Edin (Bihać)
Drugi asistent: Zaimović Amrudin (Novi Travnik)
Četvrti sudija: Osmanović Edin (Kalesija)
Posmatrač suđenja: Prošić Elvis (Cazin)
Delegat: Trbonja Mirza (Sarajevo)
Glavni sudija: Sarajkić Semir (Sarajevo)
Prvi asistent: Zjakić Edin (Bihać)
Drugi asistent: Zaimović Amrudin (Novi Travnik)
Četvrti sudija: Osmanović Edin (Kalesija)
Posmatrač suđenja: Prošić Elvis (Cazin)
Delegat: Trbonja Mirza (Sarajevo)
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
Nema se više šta pisati @Laudrup zaključaj temu i ne otvaraj protiv GOŠK-a
NK Čelik 45 i Robijaši 88

OKK Čelik 54

OKK Čelik 54
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
Kad krenu teme za 2 mjeseca, Borac, Zrinjski, Široki, Velež, Željo, Smradajevo..ima da gori sve
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
Dajte temu za gošk da pišemo sastave
@phillies ko ima kartone da ga ne stavljamo u sastav?
@phillies ko ima kartone da ga ne stavljamo u sastav?
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
Sero.
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
Re: 25. kolo: NK Čelik - FK Igman
NK Čelik 4:0 FK Igman
Lock
Lock
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"