NK Čelik

Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.

Najviše deficitarna pozicija u Čeliku po vama je?

Anketa traje do: 02 srp 2026, 14:37.

Golman
0
Nema glasova.
Bekovi
2
12%
Stoperi
1
6%
Defanzivni centralni vezni
0
Nema glasova.
Ofanzivni centralni vezni
7
41%
Krila
2
12%
Napadač
5
29%
 
Ukupno glasova: 17

Avatar
Crkvice88
Postovi: 226
Pridružen/a: 14 srp 2024, 14:45

Re: NK Čelik

Post Postao/la Crkvice88 »

Bufon je napisao/la: 19 tra 2026, 11:32 Nadam se da cu vidjeti Šutkovica i Kinga umjesto Sijamije barem jedno poluvrijeme!
Sutkovic je prvi golman danas 😉
Dize se prasina
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

Crkvice88 je napisao/la: 19 tra 2026, 13:44
Bufon je napisao/la: 19 tra 2026, 11:32 Nadam se da cu vidjeti Šutkovica i Kinga umjesto Sijamije barem jedno poluvrijeme!
Sutkovic je prvi golman danas 😉
Dobra vijest.
Ali45
Postovi: 254
Pridružen/a: 05 srp 2024, 16:33

Re: NK Čelik

Post Postao/la Ali45 »

Imal prijenos danas?
c'mon likČe
bartoli
Postovi: 283
Pridružen/a: 04 kol 2024, 17:39

Re: NK Čelik

Post Postao/la bartoli »

Ali45 je napisao/la: 19 tra 2026, 15:01 Imal prijenos danas?
MYTV
LimVo likČe
disara
Postovi: 46
Pridružen/a: 21 srp 2024, 10:39

Re: NK Čelik

Post Postao/la disara »

Hoce li biti kakav link, ako neko zna? Kao i dosad sto je bilo pod nekom drugom utakmicom na bh liga?
Šta zna hrđa kako se kalio ČELIK!!!
Avatar
R0b
12. igrač
Postovi: 502
Pridružen/a: 05 srp 2024, 23:38
Lokacija: https://ko-fi.com/alen072

Re: NK Čelik

Post Postao/la R0b »

Ako neko bude htjeo, stream utakmice će ići na playeru sa integrisanim linkom MYTV.Player je portabilan a jedini uslov je da vam Windows gura 64bit.


slika

Kod: Označi sve

https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZRm3vZMmLPrfQwK7b27paR8lQX14CAPAnk
Ili, ako je nekom mrsko preko playera gledat :D na ovom paru je utakmica

Kod: Označi sve

https://bhliga.com/match/4699097
slika
Brotherze
12. igrač
Postovi: 753
Pridružen/a: 09 srp 2024, 00:01

Re: NK Čelik

Post Postao/la Brotherze »

Kod nas napadac sve prekide izvodi, a plus visok 190 cm, zar nema niko od ovih ostalih da zna ubacit loptu hehe.

Dobro je, brzo smo se vratili nakon gola. Oni prilike traze iz kontri i nakon nasih gresaka uglavnom.

Sero opet glup zuti dobio i sad strahovat do kraja da ne fasuje drugi.

Evo polomise Seru, igraju bas grubo sumari.
R0B1J4SH
Postovi: 612
Pridružen/a: 18 kol 2024, 12:38

Re: NK Čelik

Post Postao/la R0B1J4SH »

Ma zgazili smo ih skroz na skroz ne znaju ni oni kako drže x.
R0B1J4SH
Postovi: 612
Pridružen/a: 18 kol 2024, 12:38

Re: NK Čelik

Post Postao/la R0B1J4SH »

E moja majko
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

Babic, Babic.. Smijesno.
Avatar
Redbull
12. igrač
Postovi: 2051
Pridružen/a: 05 srp 2024, 14:48

Re: NK Čelik

Post Postao/la Redbull »

Imali smo dvije 100% sanse, koje su se morale iskoristiti. Zato sada stoji 2-1
Rob88
Postovi: 113
Pridružen/a: 25 kol 2024, 09:24

Re: NK Čelik

Post Postao/la Rob88 »

A koja komedija. Zenicka djeca nek niko ne pise ovaj babic je promasaj teski, ovaj golman dva njegov gola. Nadam se kad udemo da ce samo 4 igraca ostati ovi se sve zahvaliti.Sreca pa su ostali svi losi
prisonbreak
Postovi: 867
Pridružen/a: 05 srp 2024, 18:08

Re: NK Čelik

Post Postao/la prisonbreak »

Ne zna se koji je gori, hadalj Jenjic ili Babic, onaj pas u 43 minuti Babica kaze da od njega nikad nece biti igraca
PatrickBateman
Postovi: 592
Pridružen/a: 05 srp 2024, 20:27

Re: NK Čelik

Post Postao/la PatrickBateman »

Umjesto 1-3 mi gubimo 2-1. Nevjerovatno je kako sm od najbolje odbrane lige stigli na to da ovakve golove primamo, ovaj drugi je da sebi varikinu u oci saspes.
Srce, čast i ponos!
Avatar
BatistutA19
Postovi: 917
Pridružen/a: 09 srp 2024, 15:10

Re: NK Čelik

Post Postao/la BatistutA19 »

Umjesto da bude 1-3 mi gubimo 2-1 a dobro je Celik odigro ali nekako u napadu smo neozbiljni .Vidjet cemo u drugom ali imam osjecaj kad god zelimo napast mozemo im ozbiljne probleme napravit.
Odgovori