Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Zamorano je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:04
U PL od ovih igraca u rosteru mogu samo igrati Durmo,Sutkovic,Horic,Sivac,Masetic,Amoah,Masic,Hodzic rezerve King,Jenjic i jos poneki pojedinac tako da na ljeto bez 7 - 10 igraca nema se sta traziti u PL.
PL ne daje bilo kakve sanse da zaigraju Burekovic,Vardo,Isakovic,Delic,Palackic.
Isakovic bi meni barem zaigrao iz fazona jednu utakmicu. Cisto da bude igrac koji je igrao u svim rangovima za Celik.
Palackic je jos mlad i mislim da ne kosta previse da se vrti oko ekipe.
Nije Isaković igrao u Kantonalnoj ligi ZDK. Vratio se kad smo igrali Drugu ligu FBiH - Centar.
Jedina dva igrača koji su igrali su svim rangovima takmičenja za Čelik su Fenan Salčinović i nažalost Selim Žuna.
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Zamorano je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:04
U PL od ovih igraca u rosteru mogu samo igrati Durmo,Sutkovic,Horic,Sivac,Masetic,Amoah,Masic,Hodzic rezerve King,Jenjic i jos poneki pojedinac tako da na ljeto bez 7 - 10 igraca nema se sta traziti u PL.
PL ne daje bilo kakve sanse da zaigraju Burekovic,Vardo,Isakovic,Delic,Palackic.
Isakovic bi meni barem zaigrao iz fazona jednu utakmicu. Cisto da bude igrac koji je igrao u svim rangovima za Celik.
Palackic je jos mlad i mislim da ne kosta previse da se vrti oko ekipe.
Nije Isaković igrao u Kantonalnoj ligi ZDK. Vratio se kad smo igrali Drugu ligu FBiH - Centar.
Jedina dva igrača koji su igrali su svim rangovima takmičenja za Čelik su Fenan Salčinović i nažalost Selim Žuna.
hahhaahahhaha nažalost, joj kad se sjetim tog pajsera kad je objavljivo citate iz betmena hahahaha
"Klub izrastao iz zeničke željezare, s dvadeset hiljada zaposlenih jedne od najvećih u Europi, i njegovo kultno Bilino polje, sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora"
Zamorano je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:04
U PL od ovih igraca u rosteru mogu samo igrati Durmo,Sutkovic,Horic,Sivac,Masetic,Amoah,Masic,Hodzic rezerve King,Jenjic i jos poneki pojedinac tako da na ljeto bez 7 - 10 igraca nema se sta traziti u PL.
PL ne daje bilo kakve sanse da zaigraju Burekovic,Vardo,Isakovic,Delic,Palackic.
Isakovic bi meni barem zaigrao iz fazona jednu utakmicu. Cisto da bude igrac koji je igrao u svim rangovima za Celik.
Palackic je jos mlad i mislim da ne kosta previse da se vrti oko ekipe.
Nije Isaković igrao u Kantonalnoj ligi ZDK. Vratio se kad smo igrali Drugu ligu FBiH - Centar.
Jedina dva igrača koji su igrali su svim rangovima takmičenja za Čelik su Fenan Salčinović i nažalost Selim Žuna.
Allgunsblazing je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:08
Isakovic bi meni barem zaigrao iz fazona jednu utakmicu. Cisto da bude igrac koji je igrao u svim rangovima za Celik.
Palackic je jos mlad i mislim da ne kosta previse da se vrti oko ekipe.
Nije Isaković igrao u Kantonalnoj ligi ZDK. Vratio se kad smo igrali Drugu ligu FBiH - Centar.
Jedina dva igrača koji su igrali su svim rangovima takmičenja za Čelik su Fenan Salčinović i nažalost Selim Žuna.
hahhaahahhaha nažalost, joj kad se sjetim tog pajsera kad je objavljivo citate iz betmena hahahaha
Ako udjemo u PL i Durmo ostane u ekipi i upise nastup on ce uz Fenana i Zunu biti treci igrac koji je nastupao za Celik u svim takmicenjima
Allgunsblazing je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:08
Isakovic bi meni barem zaigrao iz fazona jednu utakmicu. Cisto da bude igrac koji je igrao u svim rangovima za Celik.
Palackic je jos mlad i mislim da ne kosta previse da se vrti oko ekipe.
Nije Isaković igrao u Kantonalnoj ligi ZDK. Vratio se kad smo igrali Drugu ligu FBiH - Centar.
Jedina dva igrača koji su igrali su svim rangovima takmičenja za Čelik su Fenan Salčinović i nažalost Selim Žuna.
Sto nažalost hahahahah
Član foruma, doduše nije ovog, condor naš
Teška tema, nek ostane njegov trag u pozitivnom.
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
Hvala mu na dva gola protiv Klisa u svakom slucaju.
Edit: ima li negdje spisak svih igraca koji su nastupali za Čelik u Kantonaonoj Ligi ? Ja ovo sto sam nasao ne vidim ni Durmu, nego su Nurkovic i Sejmen golmanski par
Samo Čelik zenički !!!
"...Čelik alea, samo tebe volimo, gdje god ti da igraš, svuda pratimo te mi, volimo te, mi smo tvoji vjerni Robovi, Čelik alea..."
phillies je napisao/la: ↑18 vel 2026, 11:17
Hvala mu na dva gola protiv Klisa u svakom slucaju.
Edit: ima li negdje spisak svih igraca koji su nastupali za Čelik u Kantonaonoj Ligi ? Ja ovo sto sam nasao ne vidim ni Durmu, nego su Nurkovic i Sejmen golmanski par
"Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan"
phillies je napisao/la: ↑18 vel 2026, 11:17
Hvala mu na dva gola protiv Klisa u svakom slucaju.
Edit: ima li negdje spisak svih igraca koji su nastupali za Čelik u Kantonaonoj Ligi ? Ja ovo sto sam nasao ne vidim ni Durmu, nego su Nurkovic i Sejmen golmanski par
Branio je Durmo zadnju ili predzadnju utakmicu ja mislim.
Zamorano je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:04
U PL od ovih igraca u rosteru mogu samo igrati Durmo,Sutkovic,Horic,Sivac,Masetic,Amoah,Masic,Hodzic rezerve King,Jenjic i jos poneki pojedinac tako da na ljeto bez 7 - 10 igraca nema se sta traziti u PL.
PL ne daje bilo kakve sanse da zaigraju Burekovic,Vardo,Isakovic,Delic,Palackic.
Isakovic bi meni barem zaigrao iz fazona jednu utakmicu. Cisto da bude igrac koji je igrao u svim rangovima za Celik.
Palackic je jos mlad i mislim da ne kosta previse da se vrti oko ekipe.
Takodze i Jamakovic i Babic imaju potencijal i trebali bi da ostanu uz ekipu a umaju sansu i ovu polusezonu da eksplodiraju, sve je na njima
phillies je napisao/la: ↑18 vel 2026, 11:17
Hvala mu na dva gola protiv Klisa u svakom slucaju.
Edit: ima li negdje spisak svih igraca koji su nastupali za Čelik u Kantonaonoj Ligi ? Ja ovo sto sam nasao ne vidim ni Durmu, nego su Nurkovic i Sejmen golmanski par
Branio je Durmo zadnju ili predzadnju utakmicu ja mislim.
Branio protiv Sportinga mislim kad smo dobili 10:0 ili 10:1
Allgunsblazing je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:01
Za igranje PL ti u najmanju ruku treba starter: lijevi bek, defanzivni vezni, ofanzivni vezni (pod uslovom da se Amoah pokaze kao centralni) i oba krila. Vrlo vjerovatno i golman, jedan stoper, spic. Govorim samo o starterima.
Slaganje u mišljenu 1000% međutim do tog momenta imamo 13 koraka..
Hajde sada trenutnu ocjeni ekipu i da li mogu zadržati 1 mjesto ,da li treba dovesti jednog kreatora igre da imamo posjed i da poveže linije jer se to pokazalo kao jedina mana. A uporedi po meni jedinog konkurenta i njihov dugi roster koji ću postaviti. Stupčanicu. Iako mi ovaj GOŠK nije jasan. 11 bodova zaostatka, jako skup roster drže 20+ igrača, eno ih u Crnoj Gori već danima na pripremama. Ne znam čemu rasipanje toliko kada je skoro nemoguće nadoknaditi 11 bodova za Čelikom u 13 kola. Travnik i TOŠK nemaju šanse. Sloboda predaleko dole ostala. Liga kratka.
Evo 22 igrača po meni jedinog konkurenta koji nas može ugroziti
Allgunsblazing je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:01
Za igranje PL ti u najmanju ruku treba starter: lijevi bek, defanzivni vezni, ofanzivni vezni (pod uslovom da se Amoah pokaze kao centralni) i oba krila. Vrlo vjerovatno i golman, jedan stoper, spic. Govorim samo o starterima.
Slaganje u mišljenu 1000% međutim do tog momenta imamo 13 koraka..
Hajde sada trenutnu ocjeni ekipu i da li mogu zadržati 1 mjesto ,da li treba dovesti jednog kreatora igre da imamo posjed i da poveže linije jer se to pokazalo kao jedina mana. A uporedi po meni jedinog konkurenta i njihov dugi roster koji ću postaviti. Stupčanicu. Iako mi ovaj GOŠK nije jasan. 11 bodova zaostatka, jako skup roster drže 20+ igrača, eno ih u Crnoj Gori već danima na pripremama. Ne znam čemu rasipanje toliko kada je skoro nemoguće nadoknaditi 11 bodova za Čelikom u 13 kola. Travnik i TOŠK nemaju šanse. Sloboda predaleko dole ostala. Liga kratka.
Evo 22 igrača po meni jedinog konkurenta koji nas može ugroziti
Mi ako pobjedimo prve tri tekme a Stupcanica jednu izgubi ili jednu odigra nerijeseno u prva tri kola to je gotovo!
Allgunsblazing je napisao/la: ↑18 vel 2026, 08:01
Za igranje PL ti u najmanju ruku treba starter: lijevi bek, defanzivni vezni, ofanzivni vezni (pod uslovom da se Amoah pokaze kao centralni) i oba krila. Vrlo vjerovatno i golman, jedan stoper, spic. Govorim samo o starterima.
Slaganje u mišljenu 1000% međutim do tog momenta imamo 13 koraka..
Hajde sada trenutnu ocjeni ekipu i da li mogu zadržati 1 mjesto ,da li treba dovesti jednog kreatora igre da imamo posjed i da poveže linije jer se to pokazalo kao jedina mana. A uporedi po meni jedinog konkurenta i njihov dugi roster koji ću postaviti. Stupčanicu. Iako mi ovaj GOŠK nije jasan. 11 bodova zaostatka, jako skup roster drže 20+ igrača, eno ih u Crnoj Gori već danima na pripremama. Ne znam čemu rasipanje toliko kada je skoro nemoguće nadoknaditi 11 bodova za Čelikom u 13 kola. Travnik i TOŠK nemaju šanse. Sloboda predaleko dole ostala. Liga kratka.
Evo 22 igrača po meni jedinog konkurenta koji nas može ugroziti
Jaka pocetna postava i jaka klupa, ne treba ih otpisivati, plus im idemo u goste