Tema posvećena NK Čelik Zenica okuplja sve navijače i simpatizere kluba na jednom mjestu. Ovdje se diskutuje o utakmicama, rezultatima, igračkom kadru, transferima i svim aktuelnim dešavanjima vezanim za Čelik.
Ja ću uzeti 5 zapada čisto na momentum, malo da se upumpa keša u klub. Sezonsku ću Iskoristi. U Tosku igrači kukaju, uprava im nema para. Jel realno 12 bodova do kraja?
Najbolji press ikad!!! Ne zbog nekih velikih vijesti vec zbog iskrenosti svih ucesnika presa i iskrenosti kluba u informacijama. Konacno je receno pogrijesili smo,greske se dogadjaju.Tacno da se greske dogadjaju al priznanjem greske te greske se i oprastaju.Ljudski je pogrijesiti.Klub je i vise nego dobro izreklamirao utakmicu uz nagradne igre za karte,pozive djece po skolama red bi bio konacno da i navijaci odgovore velikim dolaskom na stadion.
Naravno zbog duga Damjanovića nećemo dobiti na prvostepenoj i to je to.Ima se jos par dana do drugostepene kako je rečeno a on će već biti isplaćen predpostavljam iduće sedmice i poslije utakmice sa Stupčanice.Eto koliko je važno da se hajca atmosfera u gradu i izreklamira utakmica.
Guest.1945 je napisao/la: ↑15 svi 2025, 17:28
Naravno zbog duga Damjanovića nećemo dobiti na prvostepenoj i to je to.Ima se jos par dana do drugostepene kako je rečeno a on će već biti isplaćen predpostavljam iduće sedmice i poslije utakmice sa Stupčanice.Eto koliko je važno da se hajca atmosfera u gradu i izreklamira utakmica.
Nije zbog Damjanovica nego drugih stvari finan-administrativni...
Nešto najvažnije a to je naša budućnost mora dobiti promociju. Na svim kanalima i stranicama jer su garant opstanka kluba iducih 15-20 godina do neke nove generacije.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
5000+ MORA biti na stadionu u subotu. Utakmica je dobro promovisana, sto od kluba, robijasa, isto tako i od akademije. Takodjer neke fine vijesti su isto tako plasirane, evo potpisan je i ugovor sa vladom zdk, kroz sljedeca 4 mjeseca trebao bi leci kompletan iznos od 700k na racun.
Samo da rijesimo sve blokade do pocetka sezone, pa da hairli krenemo kako treba, bez nekih vecih tegova proslosti. Zivimo svi za taj dan, kad ce klub konacno prodisati punim plucima.
Zamorano je napisao/la: ↑15 svi 2025, 17:08
Najbolji press ikad!!! Ne zbog nekih velikih vijesti vec zbog iskrenosti svih ucesnika presa i iskrenosti kluba u informacijama. Konacno je receno pogrijesili smo,greske se dogadjaju.Tacno da se greske dogadjaju al priznanjem greske te greske se i oprastaju.Ljudski je pogrijesiti.Klub je i vise nego dobro izreklamirao utakmicu uz nagradne igre za karte,pozive djece po skolama red bi bio konacno da i navijaci odgovore velikim dolaskom na stadion.
Zamorano je napisao/la: ↑15 svi 2025, 17:08
Najbolji press ikad!!! Ne zbog nekih velikih vijesti vec zbog iskrenosti svih ucesnika presa i iskrenosti kluba u informacijama. Konacno je receno pogrijesili smo,greske se dogadjaju.Tacno da se greske dogadjaju al priznanjem greske te greske se i oprastaju.Ljudski je pogrijesiti.Klub je i vise nego dobro izreklamirao utakmicu uz nagradne igre za karte,pozive djece po skolama red bi bio konacno da i navijaci odgovore velikim dolaskom na stadion.
Et masAllah kako sam i najavio ide u 3 rate i kes od kantona.
Nadat se da ce ta zadnja ostat cista da se moze planirat bar 6,ili 7 kapitalaca za ove lige pa da se potucemo sa svima iducu sezonu