Pronađen 591 rezultat

Postao/la PatrickBateman
27 lip 2026, 15:12
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto. Niko ne kaze da se moraju dovesti i da se ne moze sklopiti tim od ovakavih ig...
Postao/la PatrickBateman
27 lip 2026, 13:19
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Na kapitlace treba zaboravit. Samo FKS, Zrinjski i Borac mogu dovoditi kapitalce za ovu ligu. Poenta ovog prijelaznog roka nije dovodit kapitalce, nego ove "prosjecne" koji u jednoj cjelini mogu napraviti nesto.
Postao/la PatrickBateman
27 lip 2026, 12:40
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Nema Hrvanovic veze sa desetkom, covjek je cisto krilo jos mu je brzina najveci kvalitet. Ne znam iskreno mozda mi je on i najslabije pojacanje do sad
Postao/la PatrickBateman
25 lip 2026, 16:57
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Da je jednu dobru desetku ubost
Postao/la PatrickBateman
25 lip 2026, 12:42
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Jos desno krilo, desetka, devetka i lijevi bek. Tad se moze reci da imamo popunjen prvi tim. Međutim Omiceva buduca pozicija određuje da li nam jos neko pojacanje treba, ako Omic bude u vezom redu fali nam mozda jos jedan stoper, ako Omic bude stoper fali nam zadnji vezni. Za neki balans ekipe misli...
Postao/la PatrickBateman
25 lip 2026, 10:48
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Evo i Mahreza za sirotinju :mrgreen:
Postao/la PatrickBateman
24 lip 2026, 15:48
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Nesporan je kvalitet, nije covjek na lijepe oci igrao u Francuskoj. Da je u takmicarskoj formi ovo bi bio 10/10 transfer

P.S.
Prednost je sto jos u odlicnim godinama za igraca, tako da motiv da se vrati u formu ne bi trebao biti upitan
Postao/la PatrickBateman
23 lip 2026, 22:15
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Za zaobic. Macak u vreci, mislim svaki igrac je na neki nacin macak u vreci ali ovaj je bas to u punom smislu. Nedokazan na nivou na kojem nama treba, zabijao je u federlanoj ali i Masic je zabio vise.
Postao/la PatrickBateman
23 lip 2026, 16:59
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Preskupo je to za nas. Oni o desetinama hiljada razgovaraju ko mi o ceneru obicnom
Postao/la PatrickBateman
22 lip 2026, 18:24
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Ruku u vatru dajem da se kojim slucajem evo danas dovelo nekakvih polovnjaka i upitnih igraca, ovi sto danas ser* sto ne nista ne dovodi, sr*li bi tokom jula i na pocetku sezone sto ne nije sacekalo da se dovede nesto kvalitetno. Cuj Real Madrid neuigran :tobože: Niko nista ne s..re nego ti mozak t...
Postao/la PatrickBateman
22 lip 2026, 17:24
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Ruku u vatru dajem da se kojim slucajem evo danas dovelo nekakvih polovnjaka i upitnih igraca, ovi sto danas ser* sto ne nista ne dovodi, sr*li bi tokom jula i na pocetku sezone sto ne nije sacekalo da se dovede nesto kvalitetno.

Cuj Real Madrid neuigran :tobože:
Postao/la PatrickBateman
22 lip 2026, 14:00
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Onom ko je kvalitetan ne treba mu mjesec dana da se uigra, prilagodi i slicno.

Kvalitet je jedini kriteriji i definitivno ima prednost pred tim da je neko ranije doveden da se "uigra".
Postao/la PatrickBateman
22 lip 2026, 13:40
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26270
Pogledano: 5917913

Re: NK Čelik

Ma nema Zvijezda Gradacac pa deset mjesta prazno, pa PSG, mi na zalost nasih objektivnih fanova nismo na tom nivou
Postao/la PatrickBateman
18 lip 2026, 14:09
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26270
Pogledano: 5917913

Re: NK Čelik

Larsson je napisao/la: 18 lip 2026, 13:54 Kakav je ovaj Omič,jel ga ko gledao?
Po profilu igraca razbijac klasicni.
Postao/la PatrickBateman
18 lip 2026, 12:00
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40771

Re: Transferi 2026/27

Dobar igrac. Ima fizikalije dobre, pokriva pozicije stopera i zadnjeg veznog, a jos uvijek je relativno mlad i ima prostora za dodatni napredak.