Pronađeno 417 rezultata

Postao/la samocelik
27 lip 2026, 14:29
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Kad Bojan zatvori neće se fudbala nagledati niko na Bilinom pa ni mi :mrgreen:
Postao/la samocelik
24 lip 2026, 08:43
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca. Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog ...
Postao/la samocelik
24 lip 2026, 06:47
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Kinder_jaje je napisao/la: 23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo
Postao/la samocelik
23 lip 2026, 11:14
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Buenos dias Mohedano :mrgreen:
Postao/la samocelik
17 lip 2026, 22:46
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Zamorano je napisao/la: 17 lip 2026, 17:11 Zaboravili ste u startu 100.000 km od sezonskih ulaznica :D
Mislim da cemo imati 1000+ prodatih sezonskih ulaznica ;)
Dođoh na ideju da za iduću sezonu imaju pravo na sezonsku samo oni koji su je imali i prošle sezone, ali nije to klub za koji smo se borili 😂😁🙈
Postao/la samocelik
15 lip 2026, 22:41
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 672
Pogledano: 40784

Re: Transferi 2026/27

laudrup je napisao/la: 15 lip 2026, 16:29
phillies je napisao/la: 15 lip 2026, 16:27 Posto se sve pomjerilo za sedam dana, da li je potrebno i pocetak priprema prolongirati isto za jednu sedmicu.
Pomjerit će se i početak priprema, nema potrebe ranije početi pripreme. Tako da ćemo i mi prolongirati prozivku za narednu sedmicu.
Tako i pojačanja :lol:
Postao/la samocelik
10 lip 2026, 19:29
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Od iduće sezone ( ili ove predstojeće) nema više domaće utakmice u KUPu, al nema vala ni federalnog KUPa :mrgreen:
Postao/la samocelik
08 lip 2026, 13:39
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Dobro je što i ovi nominalno jači od nas dosta će mjenjati i raditi rezove. Moći će se itekako čapiti bodova protiv Veleža i Želje na Bilinom polju. Sarajevo i Zrinjski sa novim trenerom, Borac sigurno evropa na jesen. Gore pomenuti Široki, Sloga,Leotar, Radnik. Uz nabrijane rutonje sa zapada i neum...
Postao/la samocelik
06 lip 2026, 21:35
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Ovom mi je uz Bihać jedina koju propuštam ove sezone, Al kad vidim ove konobare po tribini vala mi je dobro žao
Postao/la samocelik
06 lip 2026, 21:20
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Gledal ko reprezentaciju :lol:
Ostavio bih ja Jenjića barem još polusezonu.
Robija prekucala
Postao/la samocelik
05 lip 2026, 20:56
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Veležu i Slogi zabrana registriranja novih igrača do izmirenja dugovanja. Hmmm
Postao/la samocelik
03 lip 2026, 10:15
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

phillies je napisao/la: 03 lip 2026, 10:13 Dvije domace u startu, Velez i Siroki...trece kolo i gostovanje Sarajevu.
Znači igrali bi samo jednu, znajući praksu odgađanja utakmica zbog evropskih obaveza.
Željo prvo kolo vani, Široki kući, Velež vani treće ako ispadnu odmah u Evropi :mrgreen:
Postao/la samocelik
03 lip 2026, 10:08
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Koga u prva 3 kola priželjkujete :mrgreen:
Postao/la samocelik
01 lip 2026, 15:37
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

Hajmo naprijed Čeeee u nove pobjedeee :alkohol:
Postao/la samocelik
01 lip 2026, 09:49
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5918065

Re: NK Čelik

2% sam sretniji nego kad mi se dijete rodilo. Najteži dan na poslu ikad :lol: