Pronađeno 417 rezultata
Re: NK Čelik
Kad Bojan zatvori neće se fudbala nagledati niko na Bilinom pa ni mi 
Re: NK Čelik
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemo Ja eto u citavoj europi ne mozemo naci napadaca. Ovo je primjer koji sam pisao na drugoj temi, gdje ne treba žuriti. Bolje ući u sezonu sa Mašićem, Kingom i Sijamijom, nego Ristića potpisati da ga imaš od prozivke. Dobrog ...
Re: NK Čelik
Kakvo je stanje na tržištu sa napadačima treba biti sretan ako ikoga šarnemoKinder_jaje je napisao/la: ↑23 lip 2026, 22:34 Sta se ovo spominje ovaj ristic iz Sarajeva mlad jeste ali da li je kvalitet da nas pogura u spicu u prvoj sezoni
Re: NK Čelik
Buenos dias Mohedano 
- 15 lip 2026, 22:41
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 672
- Pogledano: 40784
Re: Transferi 2026/27
Re: NK Čelik
Od iduće sezone ( ili ove predstojeće) nema više domaće utakmice u KUPu, al nema vala ni federalnog KUPa 
Re: NK Čelik
Dobro je što i ovi nominalno jači od nas dosta će mjenjati i raditi rezove. Moći će se itekako čapiti bodova protiv Veleža i Želje na Bilinom polju. Sarajevo i Zrinjski sa novim trenerom, Borac sigurno evropa na jesen. Gore pomenuti Široki, Sloga,Leotar, Radnik. Uz nabrijane rutonje sa zapada i neum...
Re: NK Čelik
Ovom mi je uz Bihać jedina koju propuštam ove sezone, Al kad vidim ove konobare po tribini vala mi je dobro žao
Re: NK Čelik
Gledal ko reprezentaciju
Ostavio bih ja Jenjića barem još polusezonu.
Robija prekucala
Ostavio bih ja Jenjića barem još polusezonu.
Robija prekucala
Re: NK Čelik
Veležu i Slogi zabrana registriranja novih igrača do izmirenja dugovanja. Hmmm
Re: NK Čelik
Koga u prva 3 kola priželjkujete 
Re: NK Čelik
Hajmo naprijed Čeeee u nove pobjedeee 
Re: NK Čelik
2% sam sretniji nego kad mi se dijete rodilo. Najteži dan na poslu ikad 