Pronađena 2093 rezultata
- 27 lip 2026, 17:02
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Sjecam se Hrvanovica dok je igrao u Zrinjskom one evropske utakmice (cini mi se tek dosao iz Stupcanice). Sasvim je solidan bio i cudio sam se sto ga kasnije nisu vise forsirali. Nama je na trenutni roster sasvim sigurno pojacanje. Nadam se da ce opravdati povjerenje i da ce pokidati slijedecu sezon...
- 26 lip 2026, 19:25
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Nece intervju zabijati golove
samo nova pojacanja priznajem 
- 26 lip 2026, 19:04
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
False alarm
I ti poceo fuseriti
Re: NK Čelik
Dok se zavrsi drugostepeno licenciranje i utvrdi 10-ti klub. Pocetak jula najvjerovatnije.
- 26 lip 2026, 11:24
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Stop cenzuri, Kocka se vratio

- 26 lip 2026, 09:34
- Forum: MUNDIJAL 2026
- Tema: Reprezentacija BiH
- Odgovori: 39
- Pogledano: 2170
Re: Reprezentacija BiH
Champions: USD 50 million Runners-up: USD 33 million 3rd place: USD 29 million 4th place: USD 27 million 5th-8th place: USD 19 million 9th-16th place: USD 15 million 17th- 32nd place: USD 11 million 33rd-48th place: USD 9 million Na ovo dodati jos 1.5 milion dolara koje je FIFA naknadno dodala za &...
Re: NK Čelik
Od ranog jutra ugrijalo u Zenici 
ps. rek'o Sladic
ps. rek'o Sladic
Re: NK Čelik
Pusti filozofije, hoce li ugrijati na Bilinom i sutra ? 
- 25 lip 2026, 15:39
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Slazem se...Igrace nit treba okivati u zvijezde jer niko nije veci od kluba, ali ne treba na njih ni drvlje i kamenje u slucaju da se ne mogu dogovoriti sa klubom...Putuj igumane i ne brini za manastir sto bi rekli.
- 25 lip 2026, 13:27
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Sa tri od cetiri pojacanja potpisani su dvogodisnji ugovori. Samo je Sabanovic na jednogodisnjem ugovoru, sto je i razumljivo obzirom na njegovu minutazu u posljednje vrijeme.
Mislim da su ovo dobri potezi Uprave. Sad je na igracima da opravdaju povjerenje koje su dobili od kluba.
Mislim da su ovo dobri potezi Uprave. Sad je na igracima da opravdaju povjerenje koje su dobili od kluba.
Re: NK Čelik
Golmani: Adi Durmo, Arman Šutković. Odbrana: Eldar Sivac, Halid Šabanović, Kenan Horić, Albin Omić, Amer Hodžić, Amer Mašetić, Eman Babić, Marin Popović, Nedim Smajlović. Vezni red: Harun Vardo, Joseph Amoah, Bruno Jenjić, Andres Mohedano. Napad: Dževad Sijamija, Anes Mašić, Vedad Spahić, Sammy Far...
- 25 lip 2026, 11:25
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
I jel to to za danas? Pa sta cemo sad cekat' vazdan 
- 25 lip 2026, 10:39
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Eugen je napisao/la: ↑25 lip 2026, 07:30DaRealMadrid je napisao/la: ↑25 lip 2026, 00:43 Prozivka u 10h, hoće li prije prozivke biti predstavljen novi igrač?![]()

Znate svi sta hocu da kazem
- 25 lip 2026, 10:18
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Prozivaj ih Bojane, da ih mi ne bi prozivali

- 25 lip 2026, 09:57
- Forum: NK Čelik
- Tema: Transferi 2026/27
- Odgovori: 670
- Pogledano: 40597
Re: Transferi 2026/27
Ma odustali su od slikanja, sad ce u AI raditi najavu
