Pronađeno 13 rezultata

Postao/la Nera82
25 lip 2026, 10:52
Forum: NK Čelik
Tema: Transferi 2026/27
Odgovori: 677
Pogledano: 41332

Re: Transferi 2026/27

Fina pojacanja do sad nije sad da se padne na usta ali dosta solidno
Postao/la Nera82
13 lip 2026, 01:11
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Šijerkić se vraća i biće udarna igla u napadu
Postao/la Nera82
19 svi 2026, 07:49
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Zehrid je napisao/la: 19 svi 2026, 00:36 Ide Maske po 15+ ove sezone
ide sigurno. Maške mi je baš drag igrač a baš je atipičan napadač za bh lige generalno. Ne vida se cesto ovakav tip napadača da moze da razigrava ovako i da kornere i prekide izvodi.
Postao/la Nera82
14 svi 2026, 00:27
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Pozz momci. Izvinite sto vam pisem na temi,ali imam jedan razlog zbog kojeg to radim. Prije svega moram reci da ste bili jako korektni i dopustili ste da mi navijaci Zelje imamo svoj podforum na vasem portalu i forumu. Hvala Vam na tome. Ono zbog cega vam pisem je da vidim sa vama da li zaista vama...
Postao/la Nera82
25 tra 2026, 18:37
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Nevalja!!! Ako hocemo Premijer ligu moramo 10 nulaaaaaaaaaaaaa. Bojane odlazi. Masicu pizdo trebo si ih 40 datttt
Postao/la Nera82
06 tra 2026, 22:18
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Razmisljam danas nesto, i na um mi pade Salcinovic, kako je samo tiho otiso iz kluba ( vjerovatno je on to tako zelio ) al mislim da je zasluzio oprostaj od voljenog kluba na jedan nacin kako to i prilici igracu kakav je on. Dao je on puno Celiku. Nadam se da ce biti prilike da se on i Isakovic opr...
Postao/la Nera82
04 tra 2026, 21:42
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Gledam ovaj sarajevski derbi i kontam jeb* majku nije ni ono nesto posebno. Nista zanunljivija utqkmica od nase sa slobodom a i ona je dzenaza bila
Postao/la Nera82
22 ožu 2026, 14:59
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Pa dobro igra nije bila idealna al kad cita covjek reko bi nismo 2 put centra presli a ne precke sanse itd sto je bilo. Igrali smo opet kolko tolko koji je ba vama sa tim pljuvanjem 4 boda u 2 kola svi bi potpisali tako da manje sranja vise podrske i da napunimo bp protiv slobode
Postao/la Nera82
22 ožu 2026, 13:15
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

možel ko link kakav dat sevapa zaradit
Postao/la Nera82
03 ožu 2026, 08:12
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

ma već mi na živce iskreno malo ide kolko nas stadion može uz relativno mala ulaganja dobit puno moćniji izgled al nikako da se to desi. Sve su to mali detaljčići al eto nikako da se ušminka naše BP. A vjerujem da su to "sitne" pare u odnosu na kako bi ljepše sve izgledalo ali eto.
Postao/la Nera82
01 ožu 2026, 21:02
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Kakva su vaša očekivanja za ovaj film sto snimaju o čeliku i putu iz kantona do pl. Samo nek se ne obrukaju sto se mene tice pa makar ga jos dvije godine snimali samo nek bude na nekom nivou
Postao/la Nera82
25 vel 2026, 19:48
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Ima li ko vremena da sabere nase posjete sa kupom i željine sa kupom. Poslje ovog danas mislim da smo tu negdje sa posjetom ako ne i da smo ih i prestigli, pogotovo ako ne prekinu svoj crni niz a mi nastavimo kako smo stali mislim da nije uopste nerealno da do kraja sezone budemo najgledanija ekipa ...
Postao/la Nera82
29 sij 2026, 10:53
Forum: NK Čelik
Tema: NK Čelik
Odgovori: 26271
Pogledano: 5926019

Re: NK Čelik

Sarajvo pada ko klada, bez zeze sad fakat mislim da bi mogli ovo proc a ako budemo furali kup pricu i iduce kolo. A onda malo srece u zdrjebu radnik i i to ako se zalomi eto nas do 2 tekme do evrope ;)